Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit gondolsz nagyi mondásáról?

Mit gondolsz nagyi mondásáról?

Figyelt kérdés
Mamám elkezdi mert mondtam neki hogy de jó lenne ha néha eljönne ide egy rokon ünnepekkor O meg azt mondta: nem vagyunk mi olácigányok hogy sütnek főznek itt nincs átjáróház van mindenkinek saját háza legyen abba'' .... Nagyinak él 2 testvére de kb 10 éve egyikkel se beszél viszont a két testvér tartja egymással a kapcsolatot
szept. 15. 11:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

Amire ő gondol, hogy ilyenkor elvárás a kislakodalom, azt megértem.

De hogy egy szendvicsre, kávéra, akármire ne jöjjön senki, azt meg én nem tudom elfogadni. Hozzánk örülök, ha jönnek. Ha nincs kaja,összeütünk valamit közösen, vagy rendelünk.

szept. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Valamiert osszeveszett a testvereivel es onnantol nem kivancsi rajuk.
szept. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet tudni,mert nem ismerjük a nagyidat.Lehet,hogy a nagyidnak van olyan természete,hogy nincs élő ember aki elviselné,vagy a testvérei adtak neki okot rá hogy 10 + éve ne keresse őket.Lehet hogy igaza van lehet hogy nem.
szept. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez nem mondás, csak mondott valamit. Azt hittem, nagymamád szokott mondogatni valami okosat, mert a mondás valamilyen bölcs megjegyzést szokott jelenteni. De az hogy ő azt mondta, hogy nem vagytok oláhcigányok, és nem akarja látni a testvéreit továbbra sem, az nem egy nagy bölcsesség.
szept. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a mama elég zárkózott vagy nem kedveli a rokonokat/nagy felhajtást, stb.
szept. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Atyaeg, mintha negativ dolog lenne hogy a ciganyoknal osszetarto a csalad. (Nem csak az oc-knel mellesleg).

Olyan lehet a mamad, mint a kapi levente altal alakitott mama 🤣 (tiktokon)

tegnapelőtt 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!