Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Melyik nagymamádat és nagypapá...

Melyik nagymamádat és nagypapádat szereted jobban? Melyik él még?

Figyelt kérdés
aug. 31. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindegyik ugyanannyira szeretem,de csak az apai nagymamám él ,de vele nem tartjuk a kapcsolatot.
aug. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindegyiket*
aug. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Anyait. Az apaival akkor se találkoztam sokat, amikor a szüleim még együtt éltek, a válás után pedig egyáltalán nem láttam őket. Egyik sem él már.
aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Gál Gábor 2024 ***** válasza:

Az anyai nagyimmal voltam leginkább egy hullámhosszon. Ma már csak az apai nagyim él, de ő sincs már itt fejben teljesen.


40+ évesen ez se rossz.

aug. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Apait nem ismertem.

Mar egyik sem el.

Az anyai nagyapamat kedveltem.

aug. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Anyai nagypapám volt a kedvencem, sajnos ő 16 éves koromban meghalt.

Anyai nagymamámmal is szorosabb a viszonyom, ő még él, de eltávolodtunk.

Apai nagypapám már beteg volt mióta az eszemet tudtam, nem igazán vett részt semmiben, ünnepekkor találkoztunk, de alig beszélt is.

Apai nagymamámra hasonlítok a legjobban, de ővele nem igazán tudtam soha kapcsolódni. Még él, mindig is nagyon tudatosan vigyázott az egészségére, de sajnos nemrég agyvérzés miatt fekvőbeteg lett és már nem igazán kommunikál.

aug. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Anyai nagymamám úgy szeretem mintha anyám volna. Hál istennek még él és fejben teljesen ép. Önellátó, bár már mindene fáj, boltba pl már nem tud elmenni egyedül. 94 éves. Anyai nagyapám áldott jó ember volt, 20 éve meghalt, őt is nagyon szerettem, szerencsés gyerek voltam. Apai nagyanyám tavaly ment el. Nagyapám él még, de fejben már nem tiszta. Nagyon sokáig él nálunk mindenki, remélem, szüleim és én is örököljük ezt:)
szept. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7# :)) hány éves vagy?
szept. 2. 05:14
 9/9 anonim ***** válasza:
8# 42:)
szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!