Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit lehet ilyen esetbe tenni?

Mit lehet ilyen esetbe tenni?

Figyelt kérdés
Nagymamam elottunk lakik. A masik 2 hazzal odébb lakik. Aki elottunk lakik mindig azt figyeli ki jarkal ide, ki fordult meg, megy a pletyka. Ezzel a nagyival alig tudok beszelni dolgokrol. Idegesito h figyel minket stb. en meg beszoltam neki h en nem mindig figyelem ki mikor hol jarkal
2020. szept. 9. 09:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Most a masik nagyim jott at
2020. szept. 9. 09:01
 2/6 A kérdező kommentje:
Es neha esku olyan mintha probalna anyukamat is befolyasolni neha beleszolni dolgokba mint valami kapitany..nemszeretek itt lakni
2020. szept. 9. 09:02
 3/6 A kérdező kommentje:
Most is bejottem inkabb a szobaba mert kiabalva beszel szinte meg megy a pletyka mindenkirol es mindig nezik hol vagyok enis minfenrol tudni akarnak mar bejottem mert az embert is felidegesitik faj a mellkasom is
2020. szept. 9. 09:07
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Maradj a szobában, és próbálj meg tanulni. A helyesen írt mondatok gyártása, le fogja kötni a gondolataidat.

Mással ne foglalkozz.

2020. szept. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

És kik járkálnak hozzád, akik annyira különlegesek vagy érdekesek, hogy "pletykára" érdemesek?

Mert én pl. kifejezetten örülök, ha a szomszéd figyel arra, hogy ki akar bejönni hozzánk.

Igaz rólunk nincs is mit pletykálni!

2020. szept. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

"Igaz rólunk nincs is mit pletykálni!"


Rosszindulatú vénasszonyok arról is tudnak pletykálni, ha nincs miről. Nincs olyan, hogy nem náluk.

2020. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!