Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt mindg?

Miért csinálják ezt mindg?

Figyelt kérdés

Anyám,apám,bátyám,nem hagynak békén.

Elmesélem mi volt ma,és azt szeretném kérdezni hogy kinek van igaza.


Ide jött tesom reggel a géphez,ide engedett 12 óra elött 10 perce, 12 órrakor jött az ebéd jöjjek enni,mondom 5 perc elintézem a dolgaim és megyek is. Persze ment az hogy mien számitógép buzł vagyok.

Na jó eddig még birtam mert megszoktam hogy mindig ez megy.

Aztán mentem mondom majd ebéd után megnézem a myvip-et meg mindent.

Ebéd után megint tesom jött egy 4-5 percre.

És 20 percenként jön 5-10 percenként.

Mindenki hülyének nézett hogy mért megyek 20 percenként pillbe.


Meg tegnap viccből mondom apunak mondom hogy ki foglak idegelinni de viccből mondtam csak :)

Ma meg már azt mondja anyunak hogy tegnap nyiltan a szemébe mondtam.

:( Pedig nem igaz.


Kinek van igaza??

Hibákért bocs!! :)


2010. júl. 11. 14:16
 1/7 anonim válasza:
hát szerintem neked van igazad !
2010. júl. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyértelműen neked van!Ne érdekeljen mit mondanak,vagy csak mond a szemükbe,hogy ne forgassák ki a szavaidat és nem vagy sz.gép b.zi,mert h ott ülsz 20 percet nem dől össze a világ és nem leszel kocka!
2010. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szüleid természetfeletti lények?:D Csak hogy nem témába vág, de nem baj.

Szerintem Neked van igazad. Szüleid vagy előítéletesek számítógép miatt, vagy csak alacsony a humorérzékük. Vagy mind a kettő. De lehet, hogy apukád szereti sajnáltatni magát? Hát körülbelül ezekből lehet válogatni. A megoldást mást ne tőlünk várd ;)

2010. júl. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
uccsó vagyok - királyság, már át lett helyezve a jó topikba úgyhogy az első két mondatom törölve:))))))
2010. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm!!

Végülis nem 20 percet ülök itt hanem pl: 3 órát és abba a három órába tesom 20 percenként jön,

hogy hadd nézze meg a myvipet,meg az iwiwet

És ha pl: Jön neki egy levél arra mire válaszol meg még elolvassa.

És ő nem ül itt sokat de az én időmbe belezavar

2010. júl. 11. 17:25
 6/7 A kérdező kommentje:
Na szóval az a sok 10 néha csak 5 de van hogy 15 perc az én 3 óra gépezési időmből megy le
2010. júl. 11. 17:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem természetes hogy szekálnak a géppel, hiszen fiatal vagy még ilyen jó időben inkább kint lennél. Ezt én tudom mert mondhatni énis gépbu*i vagyok, de ilyen jó idpben besem kapcsolom. Az meg hogy a tesód odamászkál csak számodra bosszantó, egyébként természetes ha nincsen külön gépetek, mert te ahogy írtad 3 órákat ülsz ott tesód viszont 20 percenként megy oda pár percre. Képzeld el ha órákat ülne ott! Az meg hogy ebédhez hívnak de te nem mégy, mert még myvipet meg egyebeket kell nézned baromi idegesítő lehet a szüleidnek, tudom én is, mert amikor a barátomra én főzök, vagy én készítek neki vacsorát és hívogatom hogy ugyan jöjjön már és az a válasz hogy még öt perc meg kell néznie valamit én meg még kint ülök a konyhában 20 percig. Na az feltud csesz*ni nagyon. Hát igen, tesók és szülők lesznek mindig is, néha az agyunkra mennek majd. Ami nekünk fontos nekik nem. Csak nézd néha kicsit más szemszögből is. Mert egyébként át érzem a gondod mert én is amikor itt ülök és beszélgetnék valakivel és idejönnek félóránként nekem meg még arra sincs időm hogy írjam nekik hogy afk.. Na mindegy. Szóval itt mindenkinek igaza van. Meg nem is.
2010. júl. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!