Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek várjak a második...

Szerintetek várjak a második babával még?

Figyelt kérdés
Van egy 2,5éves kislányom a párom már nagyon szeretne másikat a kicsit is teli beszelte :D én is szeretnék, de lehet , hogy én várnék még mert kicsinek a találom a kislányom. Nem tudom, hogy lenne , ha jobb ha most vállalnék vagy ha a lányom betöltené az öt évet vagy az már túl sok lenne már mint a korkülönbség miatt kérdem.30/nő
2010. júl. 11. 09:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Igen a túl nagy korkülönbség nem jó. Ráadásul a férjed/élettársad is szeretne még egy gyereket szerintem ne várjatok, persze csak akkor ne ha bírjátok anyagilag.
2010. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%

Nameg emberileg..


2 ilyen kisgyerek azért elég rendesen le tud ám fárasztani bármilyen felnőttet, főleg ha még napi 9-10 órát melózik is..


És te sem leszel örökké gyesen..

2010. júl. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindketten szeretnétek -férjed és te, mert itt alapvetően a felnőtteknek kell dönteni-, akkor ideális lesz a korkülömbség, ha most vállalkoztok:)!


Tapasztalatom szerint tökéletes időszakot a kistestvér születésére úgysem lehet választani, mindegyiknek vannak előnyei, hátrányai.

2010. júl. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
ha most vállalsz gyertek nem lesz nagy korkülönbség köztük és majd jobban kitartanak egymás mellet :)
2010. júl. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Hát igazából nem tudom. Csak annyit szerettem volna mondani, hogy köztem és a nővérem között 5 év van és jól kijövünk. Bár amikor ő már kezdett felnőni én meg még kisebb voltam akkor már nem játszott velem :D

13/L

2010. júl. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem most van az ideje és jó a kor különbség és nem

lesz egyke a gyermeked.Ez a legszebb női feladat.

2010. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit félek a második szüléstől ez is bennem van , de viszont jó lenne még egy kisbaba és nem a gyes vagy a gyed miatt. Szerintem akkor neki fogunk kezdeni:D
2010. júl. 11. 10:06
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk a gyerekek között 2.5- 3 év van. (3-an vannak).Ez a legjobb korkülönbség a gyerekek szempontjából. Talán még neked is,mert benne vagy a gyakorlatban. Ha nagyobb a korkülönbség,akkor nem tudnak együtt játszani. Sok esetben a nagyobb mindig dirigálja a kisebbet,és az sok veszekedés forrása.
2010. júl. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem vagy biztos magadban, akkor várj. Nem baj, ha nagy a korkülönbség, nekem 2 tesóm van, az egyik 3, a másik 8 évvel fiatalabb nálam. Az idősebb húgom, olyan, mint egy barátnő, a fiatalabbra pedig gyakran vigyázok, aféle pótanyuka vagyok néha neki. Az egész tőletek függ, hogy nevelitek a gyerekeiteket. Ha jól álltok a dologhoz, lehet 3, de akár 10 év is a korkülönbség, összetartó kis tesók lesznek;)
2010. júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pont ideális helyzet a második babára. Amíg az megszületik az első úgyis még nő, szóval emiatt ne akadj fenn!
2010. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!