Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogyha valaki...

Miert van az, hogyha valaki idosebb ferfival hazasodik, azt gondolja sok kivulallo, hogy a penz miatt van?

Figyelt kérdés
Miert ne tetszhetne egy 20-25 eves lanynak egy 35-45 eves ferfi? En sokkal vonzobbnak talalom az idosebb ferfiakat (en mar hazas vagyok, a ferjem is idosebb par evvel es semmi vagyoni erdek nem volt ebben). Ez is csak rosszindulat, hogy furni lehessen azt, aki boldog?
2010. júl. 11. 02:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
60%
11.17:de azért tiniként jobb volt,hogy a pasinak van kocsija,hogy meg tud hívni egy fagyira,klassz szülinapi ajándékkal lep meg stb...ez is a pénzről szól,de igazából ezzel semmi gond nincs.Természetes,hogy egy nő olyan párt akar,aki mellett biztonságban érzi magát.Anyagilag is.
2010. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
27%
Én vagyok a "minimálbéres". Egy szóval nem mondtam, hogy nem a szüleivel él. Ezt nem tartom élősködésnek, ő is segít a szüleinek, a szülei is neki. Csupán azt akartam érzékeltetni, hogy nem mindenki választ idős pénzes pasit...
2010. júl. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
Azért, mert most nagyon sokan valóban a pénz miatt teszik. Most ez divat. Tehát aki a kivétel, az szépen belekerül a sztereotipiába :(
2010. júl. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

11.19:akkor ő szó szerint a pasid.

Mert összeköltözni azért nem sürgős egy ilyen csóró alakkal...

2010. júl. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
A tinis vagyok: soha nem volt olyan barátom, akinek lett volna kocsija, és a mostani is szegény.
2010. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%
11:19 vagyok, ő szó szerint a szerelmem. Ha nem bánod, nem azért fogok valakivel összeköltöztni, hogy neked ne legyen meg rólam a véleményed. Egyébként ha nem bánod befejezném előte az egyetemet. tudod van, aki nem beleugrik a dolgokba, hanem tervez, logikusan átgondol. Én ilyen vagyok.
2010. júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert az esetek többségében valóban így van. Akik meg tényleg szeretik egymást, az mindenki számára nyilvánvaló, és a kötekedők is kénytelenek belátni, hogy nem a pénz tartja össze őket.
2010. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!