Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogyha valaki...

Miert van az, hogyha valaki idosebb ferfival hazasodik, azt gondolja sok kivulallo, hogy a penz miatt van?

Figyelt kérdés
Miert ne tetszhetne egy 20-25 eves lanynak egy 35-45 eves ferfi? En sokkal vonzobbnak talalom az idosebb ferfiakat (en mar hazas vagyok, a ferjem is idosebb par evvel es semmi vagyoni erdek nem volt ebben). Ez is csak rosszindulat, hogy furni lehessen azt, aki boldog?
2010. júl. 11. 02:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
mert egyértelmű h csak a pénz miatt lehet, nyilván nem fog tetszeni egy 20 évvel idősebb
2010. júl. 11. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
20-25évesnek max.30éves ajánlott,mi a túrót tudna nyújtani egy 45-55éves ember?A lánynak akkor vagy nem volt jo apja,vagy nem is volt apja vagy valami ilyesmit kereshet ezekben az idősebbekben vagy tényleg pénzt...A férfiaknak meg szerintem kihivás hogy vajon benne van-e még a hóditó,képes-e még teljesiteni az ágyban...Szánalmas,az egyik oldal is meg a másik is...:(
2010. júl. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvényszerű, de ismerjük be, gyakoribb az, hogy a pénz miatt választanak idősebbet, mint az, hogy szerelemből.
2010. júl. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

nem csak gyakoribb, hanem 99%-ban ez így van nagyjából


én akár csak kalandra akár tartósabbra soha nem pénzes srácot keresek vagyis egyszerűen nem érdekel, egy pénztelen is tud állat izgató lenni kívülről na meg szerethető belülről ....

2010. júl. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Én teljesen megértem azokat akik az idősebbekhez vonzódnak.

Apával ritkán találkoztam, jó a viszony, de nincs elég TÖRŐDÉS.

Amit én szépen meg is kerestem, már ovis koromban is sokszor odamentem az idős férfiakhoz megfogtam a kezüket átöleltem őket.

Később mikor kezd az ember nővé válni, vagy nővé is vált, ezt úgy kaphatja meg, ha szex is van(nem azt mondom ezzel hogy szexuálisan nem vonzódhatnak egymáshoz, de sokszor belesodródik az ember, legalábbis én így voltam).

14évesen még csak 10évvel idősebb pasi, 16évesen 16évvel, és nem voltam ringyó meg semmi, de hiányzott az APA.

Most 17vagyok, és szerencsére már nem vonzódok az idősebbekhez, de én sose a pénzt néztem, csak hogy törődjön velem egy férfi(apa).

2010. júl. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
23 éves vagyok, a párom 36 minimálbérből él és ebből még gyerektartást fizet. Imádom. Gondolom látjátok, hogy nem a pénze miatt.
2010. júl. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem nem rosszindulat, egyszerű nem-tudás(mégcsak nem is tudatlanság). Azt gondolom, ezt a gondolkodást hozzuk magunkkal, talán neveltetésből, vagy talán mélyebbről fakadóan. Bevallom, én sem tudtam volna soha elképzelni, hogy idősebb férfi tetszhet, vagy vonzónak találhatnám. Ki is kértem volna magamnak!

Az első férjemtől fiatalon váltam el, sokáig nem is kerestem, nem is akartam társat. Neveltem a gyerekeimet, és elbújtam a kapcsolatok elől. Aztán megismertem a mostani férjemet, akivel már évek óta vagyunk együtt, és biztosan tudom, ez már örökre szól.

Szeretem úgy, ahogyan soha sem hittem, hogy szeretni tudok. Tökéletes társam, az életem jobbik, nyugodtabbik fele, a lelkem párja. 20 évvel idősebb, mint én. Így jártunk, hogy a nekem való férfi éppen egy idősebb testben él...ez ellen nem lehet tenni.

Ja, a "statisztikusoknak": bár jó egzisztenciával rendelkezik, de én keresek jobban, drágább autóm, nagyobb házam van...amikor megismerkedtünk, akkor is így volt:D

Nem a pénzét, őt szeretem, bár megértem, aki nem hiszi. Évekkel ezelőtt magam sem hittem volna.

2010. júl. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%

Irigység. Egy 25-30 éves nőnek miért ne lehetne egy negyvenes párja. Nem biztos, hogy a pénz vezérel. Egyszerűen csak az érettebb, értelmesebb emberekhez vonzódik, akikkel lehet komolyabb dolgokról is beszélni, nem csak a bulizásról.

Felelősségteljesebb, tudja mit akar az élettől, vannak céljai.

2010. júl. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én elég sok 40-es pasit ismerek,igaz kocsijuk,házuk nincs,legtöbbjük gyermektartást fizet és nem futkoznak utánuk a huszonéves lányok.

Jobban mondva egészen addig,amíg ki nem derül,hogy a ház a szüleiké,ahol laknak,vagy albérlet a kocsi meg a haveré.


Egyébként én semmi problémát nem láttok abban,hogyha valaki a párkapcsolatában a biztonságot keresi-elvileg tartósabb kapcsolat lehetne,mint két huszonéves között a "lángoló" szerelem,a gond az,hogy a pasik nem a gyermekeik anyját látják a fiatal lányokban,hanem státuszszimbólumot.

A probléma az,ha valaki álszenteskedik.Persze ez is csak szerintem.

Utolsó elötti:na persze minimálbérből gyermektartást fizetve...ezt már az én koromban nem veszem be,ne haragudj.Ha a barátod nem élősködik valakin,akkor ilyen nem létezik.Már rég éhenhallt volna és a utcán élne.Havi 50000 ft-ból egyedül megélni és albérletet fizetni nem lehet.

2010. júl. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%

Én régóta az idősebbekre bukok (30-40-ig is akár), vonzottak az érett férfiak. Ebben mennyire van apa komplexus azt nem tudom, de nincs is jobb egy "kifejlett hímnél". :D Tiniként meg nem hiszem, hogy a pénz miatt jött volna ez az érzés...

20/L (párom 26)

2010. júl. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!