Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Észre vetéttek már? Van egy...

Észre vetéttek már? Van egy lány aki bűn ronda és helyes barátja van kimondottan jóképű! és fordítva is ígyvan. Ahányszor megyek a városba mindennap ezzel kell szembesüljek.!

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2010. júl. 10. 20:37
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
80%

Én viszont azt veszem észre,hogy az olyanok akik ezeket a kapcsolatokat kritizálják azoknak nincs komoly kapcsolata. irigykednek a másikra. Én sem tartom magam ,,csinibabának,, de már így is 4 éves a kapcsolatom.És helyes a barátom,mindenki rákattan.de ő csak az enyém.:)Volt olyan eset mikor egy buliban voltunk és nagyon figyelt minket két csaj,erre meghallom hogy mondják ,,nézd már láttad a barátnőjét?,, erre a barátom adott egy puszit én meg eléggé csúnyán rájuk néztem. Utána egyszer még a mosdóban összefutottam velük. Nem mondtam semmit de látták h bajom van velük. Utána egyből leléptek a helyről. :)

És én csak átlagos vagyok az nem azt jelenti hogy nekem nem lehet barátom. Amúgy is mindenkinek más tetszik.

Nem kellene annyit válogatnotok akkor lenne nektek is kapcsolatotok.

2010. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Én ilyet nem nagyon szoktam látni, hogy jó pasi, csúnyácska csaj, olyat viszont időnként igen, hogy szép csaj, csúnya pasi. Ilyenkor mindig a Kedves Ferenc jut eszembe. Tudjátok az az irdatlanul gazdag pasi, volt már a Bódy Szilvivel is együtt, most azt hiszem a Debreczeni Zitával van. Nem azt mondom, hogy az említett két hölgy a világ 2 legjobb nője, de a pasival összehasonlítva hááát... Azért egy "picit" szebbek nála.
2010. júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Nah igen, Kedves Feri...Állítólag azért vannaok oda ennyire érte a szép nők, mert jó a humora (+mert elég gazdag ember).

De ha már ilyen példa, akkor Heidi Klum és Flavio Briatore anno [link] (azt mert csak tényleg zárójelesen teszem hozzá, hogy nagyon sok világhírű modellnek van milliárdos, korosodó üzletember pasija)

Vagy szintén Heidi + Seal: [link]

2010. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

egyébként ez így van, amelyik lány szép, azoknak nem nagyon akad senki, mert mindenki csak meg akarja őket d*gni :)

Volt egy pasi, aki rám mondta h én vagyok neki az ideál, mégsem kellettem és mást választott, pedig buta liba sem vagyok, sokat művelődöm, olvasok és hasonlók, de én spec. már beletörődtem, és feladtam a keresgetést :)

2010. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

ez a heidi seal párosítás meg iszonyat :)

nem láttam még erről a néger ürgéről olyan képet amin nem lakkozottnak tűnt volna a bőre :)

2010. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
22:38-as! Ugyan így vagyok ezzel én is :) Csinos nőnek tartanak, tanulok, dolgozok, imádok a páromra főzni, mosni, takarítani! Mégis szakítanak, azzal az indokkal, hogy ez túl jó :) Még hogy a nők kiismerhetetlenek :P
2010. júl. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
En is ugy gondolom, hogy az irigyek foglalkoznak ilyen dolgokkal. Ez ember nemcsak a kulsobol all. A szep nem egyenlo a joval, a csunya pedig a rosszal.
2010. júl. 11. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Na,akkor elmondanám,hogy az én férjem iszonyat helyes pasi:)a nőknek nagyon bejön,kortól függetlenül...ha valaki látja egyből azt gondolja,hogy biztos valami szuper,modell alkatú barátnője,vagy felesége van(ismerősök mesélték első benyomása,aki biztos üres fejű pláza cica,ezzel ellenben én egy teljesen átlagos nő vagyok,nem vagyok csúnya,de szép sem....mégis én kellek neki,mert nem csak a külső számít...meg mindenkinek más a szép ugye...én is szoktam látni,mikor úgymond "szépségek" mustrálgatnak minket,főleg engem,de leszarom,kihúzom magam,mert Ő csak az enyém ,engem szeret....lehet irigykedni hihihhih
2010. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
Ez aranyos, legyél is rá büszke! :)
2010. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Én csúnya lány vagyok, (kövér, tetkó, piercing, meg miegymás) de a barátom helyes (már akinek). Voltak lányok, akik beszóltak nekünk, hogy lehet ilyen lánnyal járni, mint én. Na, de ha párom a kövér lányokra bukik, akkor minek jöjjön össze egy sovány cicababával?
2010. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!