Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Észre vetéttek már? Van egy...

Észre vetéttek már? Van egy lány aki bűn ronda és helyes barátja van kimondottan jóképű! és fordítva is ígyvan. Ahányszor megyek a városba mindennap ezzel kell szembesüljek.!

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2010. júl. 10. 20:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor megint visszaértünk oda,hogy el lehet gondolkodni,vajon az általad rusnyának nevezett személyeknek miért van boldog kapcsolata,másoknak meg miért nem.
2010. júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
42%
:D A rosszmájúak azt mondják, azért van ez, mert a pasik attól félnek, h a szép csajszi megcsalná őket;)
2010. júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok ennek oka a kisugárzás, nekem egyszer mesélte az egyik barátom aki fiú, hogy van egy lány aki elég kövér de mégis szépnek látja, mert a lány jól érzi magát a bőrében, mosolyog látszik, hogy elégedett az életével ellenben egy plázacica állandóan a külsőségekkel foglalkozik, affektál és játssza az eszét, egyszerűen nem adja önmagát, a pasik többségének nem kellenek ezek a lányok hosszútávra, inkább maradnak azoknál a lányoknál akik nem annyira szépek de ezt kompenzálja az, hogy velük komoly dolgokról is el lehet beszélgetni, benne vannak minden hülyeségben, nem azzal foglalkoznak, hogy mi ciki és mi nem...stb!:)
2010. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
26%

Twilight-mánia. Ronda Bella, jópasi Edward.


Amúgy a belső értékek fontosabbak. Meg lehet, hogy a jópasi szépnek tartja őket.

2010. júl. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
97%
Azért ritkán van ilyen, legalábbis tapasztalataim szerint. Én szinte csak olyan párocskákat látok, ahol a felek valamilyen szinten összhangban vannak: ápolt, jó megjelenésű lány ugyanilyen fiúval, kevésbé jó megjelenésű a neki megfelelővel. Zsák a foltját megkapja, van ebben is törvényszerűség, de ebbe most nem mennék bele, mert nem ez a kérdés. Egyetlen kivételt ismerek csak, egy tanult, okos csaj, aki még jól is néz ki egy iszonyat ronda, lófogú palival jár- és mielőtt leszólnának páran, hogy neki talán ez tetszik, ez a srác ápolatlan, bunkó és piál is. De hát a kivétel erősíti a szabályt...
2010. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos,hogy az első benyomás a külső alapján születik,de egy csúnya emberrel is szóba áll a másik nem.És már meg is történt a "katasztrófa".A helyes srác megismerte a csúnya lány természetét,és kiderült hogy értelmesebb mint sok csinibaba.
2010. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem Bella szebb, mint a patiszon. Iszonyat ronda
2010. júl. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
85%

hello kedves kérdező:

én csak ennek a fordítottját vettem észre, hogy egy gyönyörű csaj, egy olyan pasival jár,aki olyan ronda,mintha most kukázta volna...

2010. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
91%
Figyelj izlések és pofonok, aki neked szép,másnak bün ronda és forditva, ez a titok, söt lehet ronda , de 100 x több értékes dolog van benne mint egy " szép...fiu v lány" ban, és lehet szép egy lány ha nagyon buta , annak mi értelme van hosszu távon?
2010. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
31%

Van egy srác aki egy időben mindig ilyen kis ribikkel járt, de elég sok évig. Aztán az unokahúgomat lepattintotta, mert szerinte csúnya. (Pedig nem az: magas, vékony, szőke, az arca sem csúnya + okos lány is)

Erre most összejött egy erősen elhízott, pattanásos lánnyal. Értem én, hogy szép lehet belsőleg, de akkor ne mondogassa már, hogy a másik lány ilyen-olyan csúnya...

2010. júl. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!