Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem lenne gyanús bárkinek?...

Ez nem lenne gyanús bárkinek? Véletlen egybeesés lenne?

Figyelt kérdés

Van pár csirkém, és kint vannak a kertben egész nyáron!

A Szomszéd 2 nappal ezelőtt kérdezett rá, hogy nem tartok e a nyesttől, én meg legyintettem, hogy ugyanmár, három kutya mellett?


Meg hogy itt már 2 éve így vannak szabadon, és még semmi gond nem volt.


Erre ma reggel eltünt egy és a tollcsomókat egy gyümölcsfa alatt találtam meg a kert végében.


A kutyák nem tudnak hozzájuk férni, és egyébként sem bántanák őket.


Nem tudom mit gondoljak... Véletlen egybeesés lenne?


2010. júl. 10. 13:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
amilyen heves vérmérsékletű vagyok én már akkor rájukvertem volna az ajtót hogy NA.. de előbb tapogatózz még egy kicsit, hátha elkerülhető ezzel egy konfliktus. szerintem nem véletlen, de én eléggé gyanakvó típus vagyok.
2010. júl. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

ma 13:36


Hozzon ki pár nagytestű kuvaszt a menhelyről, főleg nőstényeket, azokat aztán tényleg nem lehet lekenyerezni!!


Pároméknál a betörőt combon harapta, hogy a rendőrök még a szomszéd telken is vérnyomokat találtak a földön, aztána jó kis magyar JOG nak köszönhetően úgy kellett elrejteni a kutyát, meg letagadni hogy megszökött, mert el akarták vinni elaltatni!!!

2010. júl. 10. 13:41
 13/18 anonim ***** válasza:

"amilyen heves vérmérsékletű vagyok én már akkor rájukvertem volna az ajtót"


És az ok arra hogy mindenféle bizonyíték nélkül bármit tegyél?

2010. júl. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Estére be kellene zárni őket. A nagymamám is mindig bezárja őket, pedig arrafelé biztos nincs se nyest, se görény.
2010. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hat ez barmi lehet. Felenk egy hatalmas hazimacska ette a csirkeket. Annak a macskanak hire volt az egesz faluban. Szoval ki tudja, hogy mi vitte el? Biztos, nem a szomszed...minek kellene neki egy kis jerce?
2010. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nálunk a patkány (nemtudom láttatok e már,igazi hatalmas patkányt) ment neki a csirkéknek.. de elviheti nyest,róka .. Szerintem smemi köze ehhez a szomszédnak,miért engedné rá a görényt a te csirkéidre? Amúgysem igen megy vissza hozzá a görény,ha egyszer kiengedte volna..

Akkor inkább ő lopkodná a csirkéid,de ennek igy semmi értelme nem lett volna.

2010. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Biztos, ami biztos, zárdd el őket estére. Ha ezután is megtörténik, akkor az már tényleg gyanús.
2010. júl. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ok arra hogy mindenféle bizonyíték nélkül bármit tegyél? Nem ok képzeld de igaza van!!
2010. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!