Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekkel mit lehet csinálni?

Ezekkel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A problémám az lenne, hogy párom családja (szülein kívül) folyamatosan engem Cs.sztet? Én vagyok a rossz mindenert, holott nemis szóltam nekik egy rossz szót sem. K..va, r..anc vagyok meg ilyeneket hallok vissza. Párom is és én is próbáltuk már leállítani őket, hogy hagyjanak nekünk békét és ne velünk foglalkozzanak de semmi változás. Mondtuk szépen is csúnyán is de semmi. Már azon gondolkozom hogy megmondom nekik hogy feljelentést teszek a rendőrségen ha továbbra is ilyen jelzőkkel illetnek. Írásba is megfogalmazták már ezeket a jelzőket. Van egy kissé zavaros múltam (kicsapongo voltam,leginkább a szüleim válása után ) és megitelnek hogy én ez még az vagyok, pedig az a múltam azóta teljesen megvaltoztam. Folyamatosan zaklatnak minket és semmi nem használ. Segítsetek legyszives hogyan tudnám/tudnánk leállítani őket? Valami ötlet?
2019. júl. 6. 21:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm igen csak nekem mondanak sértő dolgokat. Azt hiszem meglépem akkor ezt a lépést :)

Köszi utolsó :D

2019. júl. 8. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!