Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekkel mit lehet csinálni?

Ezekkel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A problémám az lenne, hogy párom családja (szülein kívül) folyamatosan engem Cs.sztet? Én vagyok a rossz mindenert, holott nemis szóltam nekik egy rossz szót sem. K..va, r..anc vagyok meg ilyeneket hallok vissza. Párom is és én is próbáltuk már leállítani őket, hogy hagyjanak nekünk békét és ne velünk foglalkozzanak de semmi változás. Mondtuk szépen is csúnyán is de semmi. Már azon gondolkozom hogy megmondom nekik hogy feljelentést teszek a rendőrségen ha továbbra is ilyen jelzőkkel illetnek. Írásba is megfogalmazták már ezeket a jelzőket. Van egy kissé zavaros múltam (kicsapongo voltam,leginkább a szüleim válása után ) és megitelnek hogy én ez még az vagyok, pedig az a múltam azóta teljesen megvaltoztam. Folyamatosan zaklatnak minket és semmi nem használ. Segítsetek legyszives hogyan tudnám/tudnánk leállítani őket? Valami ötlet?
2019. júl. 6. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Költözzetek 200km-el arrébb. Jobb ötletem nincs.
2019. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az a vicc hogy már megtörtént egyszer, de tőlünk külön álló okok miatt haza kellett költöznünk. Akkor is fennállt a probléma. Ezeknek mindegy csak rólunk beszéljenek. Eddig tűrtük de már kezd elegünk lenni.
2019. júl. 6. 21:57
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell vele foglalkozni.
2019. júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez az átkuk a kis településeknek. Ha valaki a múltban követ el hülyeséget, még 50-60 év múlva is hallhatja. El kell költözni onnan vagy egy nagyvárosba vagy ha hasonló településre, akkor jó messzire. Ha gyerekeid lesznek, még Nekik is mondhatnak Rólad az iskolában hasonlókat, mert a többi gyerek is csak azt mondja, amit otthon a szüleitől és a nagyszüleitől hall.
2019. júl. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Fogadj ügyvédet, pereld be őket jó hírnév megsértése miatt..követelj pénzbeni jóvátételt.
2019. júl. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) utolsó ez megvalósítható úgy hogy csak chatan van bizonyítékom róla?
2019. júl. 7. 11:39
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Milyen jó hírnevet követelsz rajtuk, ha te magad is elismered, hogy “zavaros múltam (kicsapongo voltam“. Nyilván híre megy, ha egy lány a fél városnak megvolt. Nézz szembe a múltaddal, ne hőbörögj. Örülj, hogy egy balek elfogadja, nem várhatod, hogy a teljes családja tapsoljon hozzá,
2019. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy átment rajtam a fél város kedves utolsó :)) de köszi a haszontalan valaszt
2019. júl. 7. 15:46
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Mivel nem tudom, hogy mivel zaklat a párod rokonsága.A chat szövege elég bizonyíték..de ez inkább zaklatás és nem nyilvános jó hírnévhez való jogot sértő dolog. Ha csak neked szól, akkor zaklatás.Egy rendőrségi feljelentés a megoldás akkor.
2019. júl. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Ne is törődj semmivel Kérdező, költözzetek ide:

[link]

2019. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!