Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyna kéne ezt...

Szerintetek hogyna kéne ezt aproblémát megoldanom?

Figyelt kérdés
16 éves fiu vagyok nem mondom azt h hüde oylan jó tanulo vagyok de a 3-mas szint megvan nyár van iylenkor szerintem minden fiatal nagyon sokat jár el a barátokkal bulizni,nyaralni sajnos én ezt nem élhetem át mivel a szüleim túlságosan komolyan veszik atanulást de nemértem h nyáron miért megmondam h ahogy tudok javitok az átlagomon van egy bankártyám és az apám aztis megvonta tölem mindig azzal jönnek h teremtsen meg magamnak apénzt nem tudok meni dolgozni mert minden munka betelt szal az egyetlen megoldás a ártya lenne de sajnos azt se használhatom és már nagyon rossz ez nekem h enyire le vagyok korlátozva már a legjobb barátom is érzem h kezd eltávolodni tölem emiatt valahogy valami normális felnöttes válasszal segitsetek lécci
2010. júl. 9. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem eloszor bizonyits a jegyeid javitasaval es utana majd engedekenyebbek lesznek. A te korodban en a nyarakat is tanulassal toltottem. Meg is lett az eredmenye. De nem kell eddig elmenned, csak legyenek jobb jegyeid a kovetkezo tanevben. Azert 16 evesen 3-as atlag nem eppen a legjobb, ezt te is belathatod...a szuleid valoszinuleg azt gondoljak, hogy nem lehet benned annyira megbizni, hogy hasznald a bankkartyat vagy pedig ugy vannak vele, hogy nem erdemelted ki, mert tudjak, hogy tobbre lennel kepes. Ne legyel lusta.
2010. júl. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyáron igenis elkezdhetsz gyakorolni, és előre tanulni egy kicsit, mert hidd el, ha nem a 0-ról indulsz, könnyebb lesz. És nem kell vért izzadnod a jobb jegyért.

A másik, hogy ha barátod emiatt kezd eltávolodni tőled, akkor nem is a legjobb barátod.

2010. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Köss valamilyen alkut a szüleiddel. Például több házimunkát végzel otthon, vagy rendszeresen tanulsz (azt a tárgyat amikből nem állsz túl jól, vagy például angolul). És cserébe adják vissza a kártyád.

A lényeg az, hogy amikor erről beszélsz a szüleiddel légy tisztelettudó és kedves, ne követelőzz, csak magyarázd el nekik, hogy szeretnél néha eljárni szórakozni, végülis inkább most tedd, mint a suli alatt. Ja és ígérd meg, hogy szeptembertől nagyon szorgalmas leszel (de legyél meggyőző!)

2010. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előbb tanulj meg helyesen és tagolva írni, aztán keress munkát! Szórólapozás 7000 ft egy hónapban, nem nagy összeg, de valami.
2010. júl. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na megjött az okos tojás (utolsóra értem) Nektek mért fontos a helyesírás?

Ezt is nyugodtan kijavíthatod mert biztos van benn hiba

2010. júl. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!