Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális dolog? És miért...

Ez normális dolog? És miért van ez?

Figyelt kérdés

Imádom apukám illatát. Amikor ráfekszik az ágyamra akkor ottmarad az illata és egész éjszaka sokkal nyugodtabb vagyok vagy nem tudom :D. Amikor csak úgy kezet fogunk, vagy csak csapkodjuk egymás tenyerét és rajtamarad a kezemen az illata az is tök jó :D

Ez normális? Vagy miért van ez?

13/L


2010. júl. 9. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem normális, mégiscsak ő az vérszerinti apukád
2010. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak a férfi parfümöt szereted ennyire?
2010. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon használ parfümöt. Csak néha.
2010. júl. 9. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális, miért ne lenne az? Természetes, hogy a szülők illata megnyugtat :) Én 21 éves vagyok, de ha anyuék nincsenek itthon az ágyukban szoktam aludni (sokkal kényelmesebb az a nagy ágy :D ) és ezerszer nyugodtabban alszok :) Anyu szokta is mondani, hogy érzed az apa szagot :D Kiskoromban amikor apuék elaludtak én kimentem a kiságyból leterítettem anyuék ágya mellé a takarómat és ott aludtam :D Szóval semmi nem normális dolog nincs benne :)
2010. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális!! Ha kisgyerekkorodban is ezt az illatot érezted, és biztonságban voltál a papád mellett, akkor ez az érzés rögzül - ez nagyon jó dolog :)
2010. júl. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a bátyám illatát szeretem..mondjuk mindig én veszek neki dezodort mert jobb sose jut eszembe.:P
2010. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!