Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen programokat tudnék...

Milyen programokat tudnék tervezni Apámmal, amit én is élvezek, Ő is?

Figyelt kérdés

Szerinte nagyon kisajátított a barátom, és ő akármilyen programra hív, mindig nemet mondok. Dehát azért, mert engem az nem érdekel, és sokkal szívesebben vagyok a Barátommal, és csak azért nem akarok menni, hogy ott menjek Apám mellett mint egy kutya, és közben eléggé unom...és már többször is volt belőle "vita" (nem veszekedés..!), hogy nemigazmár, hogy vele sehova nem megyek.Féltékeny a Barátomra. :S Dehát ha egyszer vele jobban érzem magam...:S nincs Apámmal baj, jófej, rendes,szeretem, de akkoris...:(

(14L)


2010. júl. 9. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
14 évesen még valóban inkább a családodra kellene figyelned, mint a barátodra. Felnőtt korban sem szabad elhanyagolni a családot. Menjetek horgászni, az egy csúcs program kizárt, hogy ne érezd jól magad :)
2010. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát..köszi a választ.:)

De nemtudom mit élveznék én a horgászatban ... :S főleg ha meleg van... =/

2010. júl. 9. 13:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mondjuk:Szeretsz valami sportot amit ő is? Ha van ilyen akk kimehetnétek együtt valamelyikre.

Esetleg elmehetnétek kirándulni!

2010. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a halfogást :) Egyszer fogsz ki egy emberes süllőt, soha többé nem tudod abbahagyni :D
2010. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Voltam kiskoromban horgászni, de nem jött be...:)

Viszont a sport jó ötlet. Mindketten szeretünk pingpongozni, és jól is megy.:D Hmm.^^

2010. júl. 9. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:
gokart, starnd, kertiparty, tenisz, Mindnél fóltudod magad érezni s ha mégse akkorse kell végig beszélgetni :D
2010. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!