Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarják hogy katona...

Miért nem akarják hogy katona legyek?

Figyelt kérdés

Katona szeretnék lenni de a barátnőm nem akarja és anyám se. Ha rákérdezek hogy miért akkor azt mondja h azért mert nem akarja hogy meghaljak. De én az akarok lenni már kiskorom óta. Még amikor gyerek voltam megkértem apámat vagy nagyapámat h mondjon róla valamit. És megtudtam h a családból (apai részen) minden férfi katona volt. Én nem szeretném megállítani...meg szerintem amúgy is jó dolog katonának lenni. Sok emberre amúgy is ráférne. Ha anyámtól kérdezem meg h miért akkor azt mondja h azért. Szerintetek most mit csináljak? Amúgy se hal meg olyan sok katona mint régen...szinte nem is halnak meg.

24/F


2010. júl. 9. 11:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, m szeretnek és féltenek...
2010. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
60%
Le tudod írni, miért is szeretnél katona lenni? Hogy fegyvert használhass, ölhess? Vagy szeretsz parancsokat teljesíteni, alávetni magad mások akaratának? Vagy tetszik ami most megy az itteni kaszárnyákban?
2010. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
26%

Ez a nők dolga, hogy féltsenek, meg óvjanak, a férfié meg az, hogy megvalósítsa önmagát.


Amúgy komolyan, ma mitől hal meg egy katona, főleg ha nem megy küldszolgálatra, legfeljebb Ciprusra?


A sereg biztos pálya, kapsz lakást, fizetést, ellátást, mehetsz hamar nyugdíjba.


24 éves vagy... nehogy már anyád mondja meg!

2010. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne sértődj meg a válaszért, de ha 24 évesen itt kérdezed meg, hogy miért nem engedi anyukád, hogy felszerelj, - hát nem is vagy katonának való... előbb fel kellene nőnöd...
2010. júl. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

Én sem örülnék ha a barátom katona akarna lenni, bár nem tudom manapság hogy megy, de valószínű sokat lennél távol az otthonodtól szeretteidtől. Vagy nem? És azért mégis nagyobb az esélye hogy meghalsz szolgálat közben mint mondjuk egy irodában.

De ha te az akarsz lenni, akkor szerintem valósítsd meg önmagad, pláne ha van rá lehetőséged!

2010. júl. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és katona akartam lenni, de sajnos nem lehettem, mert szemüveges vagyok. A családomnak semmi kifogása nem volt ellene, bár lehet, hogy csak azért, mert nem vettek komolyan, mert lány vagyok...
2010. júl. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
mert kehet h van egy kis eszük
2010. júl. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
58%

"Vagy szeretsz parancsokat teljesíteni, alávetni magad mások akaratának?"


Miért a munkahelyen te döntesz?

2010. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nos abban valóban van valami, hogy 24 évesen itt játszol kérdezz-felelek-et. Egyszer komolyan le kéne ülnötök és megbeszélni, hogy miért nem szeretnék. És te is elmondhatnád az érveid, hogy miért akarsz az lenni. Talán megértik. És ha nem, akkor mivan? Elmész, kipróbálod magad, és meglátod, hogy milyen.
2010. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
szereted a barátnődet? képes lennél itt hagyni, hogy évente 1 hónapot lehess vele? azért nem akarják, hogy katona legyél, mert szeretnek, és féltenek. nagybátyám katona, és pár hónapja majdnem le kellett vágni a lábát, mert eltalálta valami nem tudom mi... elhiszem, hogy ezt szeretnéd, de így elég nagy az esélye, hogy a barátnődet elveszted sajnos:(
2010. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!