Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitenetek? Adnatok otletet...

Segitenetek? Adnatok otletet ajandekhoz? Legyszi!

Figyelt kérdés

Edesanyam 55 eves lessz es fogalmam sincs mit vegyek neki :( Ilyeneket nem szoktam itt kerdezni de most tanacstalan vagyok:(

Vagy mit tudnek en kesziteni. Van egy 3 hos unokaja, de naptarhoz mar keso van kepe keretezve meg mar van.

Koszike elore is az otleteket!

BUNKO VALASZOKAT NEM KEREK. KOSZI.


2010. júl. 9. 07:26
 1/8 anonim válasza:
Szerintem a porcelánból készült dolgokkal,egy szép vázával esetleg egy szép tányérkészlettel meglepheted.Vagy mostanában felkapott lett agyon a fényképes kerámia dolgok, így esetleg az unokád képét rárakhatnád egy bögrére,vázára.
2010. júl. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire vagy gazdag.

Itt a nyár, ha még nem utazott sehová esetleg járulj hozzá a költségeihez, mellé me adhatsz egy szál virágot-

2010. júl. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat sajna nem vagyok annyira gazdag hogy potoljak egy nyaralasi utba, foleg a gyerkoc mellett...
2010. júl. 9. 08:18
 4/8 anonim ***** válasza:
vehetsz neki parfümöt, ékszert, könyveket, vagy egy elegáns cukrászdában csináltass neki tortát, vagy fizesd be egy masszázsra, vagy adj egy vásárlási utalványt a kedvenc üzletébe... hirtelen ennyi jutott eszembe:)
2010. júl. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az anyukám 60. születésnapjára azt tervezem, adok neki egy beutalót egy spa központba egy kezelésre, pezsgőfürdő, masszázs, ilyesmi. Még nem volt része ilyesmiben. Biztos jól fog neki esni a kényeztetés.
2010. júl. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mi testvéreimmel meg sógorokkal együtt készítettünk neki saját kezüleg egy naptárt, amin minden hónapban rajta volt valaki. az egyiken a mi családunk, a másokon a másik testvéremék családja, a következőn csak az unokák, volt amin közös nagy családi kép, stb. szóval ez szerintem jó ötlet, azóta is őrizgeti, nagyon meghatotta. csak egy minta kell, én a netről töltöttem le. behelyettesítettem a képeket és már ki is nyomtattam színes nyomtatón. olcsó, saját készítésű és nagyon megható szerintem. vagy tortát is süthetnétek, vagy rendeljetek és a közepébe csinálnak pl olyan képet, amin az unokáival van együtt. az sem egy nagyon drága dolog. de akár kaphatna egy nagy csomagot, amiben benne van minden, amit szeret. pl kávé, tea, kedvenc csokik, cukrok, üdítő, tusfürdő, ilyesmi. amiket szeret. de egyébként én előnyben részesíteném mindenképp a saját készítésű dolgokat, amin az unokák is szerepelnek, vagy az ő keze munkájuk is benne van. :)
2010. júl. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én az 50. születésnapjára anyunak egy órát vettem, ékszerórát, nem volt olyan horror, 20 ezer forint volt, de nagyon szép szerintem és azóta is hordja minden nap, anyósomnak is akkor volt az 50 és ő egy fülbevalót kapott ugyanennyiért.....h ne legyen vita....:)....

egyébként kevesebbért el tudok képzelni fotóalbumot az unokáról, kommentekkel, matricákkal.....stb.....olyat meg karácsonyra kapott.....

jó ünneplést!

2010. júl. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én olyat csináltam a nagyszüleimnek, hogy vettem egy albumot, és idézeteket, versket írtam bele, matricákat ragaszgattam bele és rólam meg a tesómról gyerekkori meg mostani képeket. Nagyon örültek neki, még meg is könnyezték. :) Anyukád szerinted örülne egy ilyennek? :)
2010. júl. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!