Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen tanultál meg...

Hány évesen tanultál meg egyedül hajat mosni?

Figyelt kérdés
egy gyereknek mikor kéne megtanulnia egyedül fürödni és hajat mosni?
2010. júl. 8. 13:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom. Szerintem 4 éves koromban már meg tudtam mosni a hajam, de mindig szóltam mamának :D Aztán a szomszéd barátnőm aki egy évvel idősebb, mondta hogy ő egyedül szokott, onnantól én is egyedül mostam a hajam :D
2010. júl. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én még 12 évesen is anya segítségét kértem, pedig már tudtam hajat mosni, csak könnyebb volt, ha anya is besegített :)

20/L

2010. júl. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
kb. 12 éves koromtól, de akkor már teljesen egyedül, max. a leöblítésben kellett némi segítség. (27/N)
2010. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb 7-8 éves koromig segített anya. Azóta nem engedem be mikor fürdök xD


13/L

2010. júl. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

13-14 éves koromtól kezdtem el teljesen egyedül fürödni. Korábban is tudtam volna, de ugye egy kicsit lusta is voltam, anyukám pedig örült, hogy segíthet. Egyébként is mindig féltett, hogy elcsúszok, sokáig fogok fürödni és megfázok stb...


L/18

2010. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez fokozatos dolog, a fiam két éves és már egyedül képes megülni a kádban anélkül, h ki akarna minden percben ugrani, tanulgatjuk a fürdést....pl h kell kezet mosni, később egyedül fürdik, ott lehet hagyni percekre, de a kádból még sokáig ki kell szedni.....szerintem olyan iskolás korára megtanulja a hajmosást is, persze a szemem sarkából még akkor is figyelem majd, mert szükség lehet a segítségre
2010. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%

én olyan 7 evesen mikor mentem iskolába...

de nem értem 12 évesen mi olyan nehéz egy hajmosásban, talán kötik a 8 általánoshoz és azért??

nekem igaz most rövid hajam van1-2 cm, do volt hosszú is és könnyű azt megmosni, sampon, víz, és kéz kell hozzá...

2010. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
ne kötekedj előző, nekem pl. azért volt nehéz mert 14 éves koromig fenékig érő hajam volt. Előtte is tudtam már mosni, de anyu kellett hozzá.
2010. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
én már úgy 6-7 éves koromtól tudtam egyedül fürödni. viszont a hajmosáshoz még ugy 10 éves koromig kértem segítséget mert hosszú és sok hajam volt ami vizesen elég nehéz volt.
2010. júl. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem mi olyan nehéz rajta. Jó hagyott kívánnivalót maga után az én 4-5 éves kori hajmosásom, de nekem is derékig érő hajam volt. Keresztlányom is magának mossa, most lesz 6 éves. Néha szól nekem, hogy menjek be balzsamozni és szárítsam meg neki szépre vagy ilyesmi, de nem egy nagy valami ez. Jó nem azt mondom figyelni kell fél szemmel a gyereket, engem is mindig figyeltek, nehogy valami hülyeséget csináljak, de attól még nem egy nagy valami.
2010. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!