Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy egy kicsit...

Mit tegyek hogy egy kicsit máshogy nézzen rám legalább a családom?

Figyelt kérdés

5 hónapja szabadultam és egy ideig anyáméknál vagyok,leszek. Hülyén viselkedik mindenki körülöttem ha ott vagyok...de szerintem nem veszik észre h látok mindent amit körülöttem csinálnak. ha történik valami akkor egyből rámkennek minden szart a szomszédok is h 100 h én voltam de a fa$zom már kivan velük mer nem is én voltam. Azóta már van melóhelyem és most gyűjtök szóval nemsokára lelépek innen. pár haverral szakítottam a kapcsolatot de van pár gyerek aki emg maradt de ők sztem maradni is fognak, nem veszélyesek egyáltalán. kerülöm a balhékat amennyire tudom mert akkor is én lennék a szar h már megint mitcsináltam. Általában normális vagyok másokkal...próbálok jobb lenni de ha mindig ba$ztat valaki ez így nem fog menni. a külsőmön változtatni nem fogok. próbálok jobb szavakat használni csak kicsit nehéz lesz leszokni a rosszakról mert beleégett a szókincsembe de azt hiszem megtudomcsinálni. Ők nem veszik figyelembe h javulni szeretnék vagy valami. a hugaim is kerül pedig nem csináltam semmi durva dolgot.

azért kerültem oda mert nekemjött 1 gyerek én megvédtem magam, a rendőr jól rámba$zott egyet én meg vissza és elkezdtem menekülni de utána felnyomtam magam és 1,5 évet ültem. mit csináljak?

24/f


2010. júl. 7. 14:44
1 2
 11/17 mackom válasza:
Egy ideig ez így is marad,el kell fogadnod,hogy "megpecsételtek".De az aki igazán a családod és igazán a barátod azt nem fogja érdekelni a multad.De ehhez neked is sokat kell még türnöd nyelned és bizonyítanod!Kitartás.Akarni kell.
2010. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
15-16 évesek. nem hiszem h pont velem akarnának menni valahova...amúgy is szerintük "gengszter" vagyok. ha nem lenne családom akkor nem hiszem h meg akarnék változni. apám hallani se akar rólam..anyám valamennyire szeret. már utálok itt lenni mert mindenki csak elfordul tőlem. Pedig nem csináltam valami nagy dolgot...
2010. júl. 7. 19:03
 13/17 A kérdező kommentje:
ja amúgy bocs a szavakért
2010. júl. 7. 19:03
 14/17 anonim ***** válasza:

Aranyos, hogy a végén elnézést kértél a szavakért :-)


Két dolog jutott eszembe:

1) az idő oldja meg főként ezt a helyzetet, mikor már látják a rokonok, szomszédok, hogy nem csak mondod, hogy meg akarsz változni, hanem tapasztalják is a viselkedéseden. Borzasztó nehéz a szókészletet lecserélni, de kis odafigyeléssel azért megy.


2) ragaszkodsz a meglévő külsődhöz - értelek, de sajnos az emberek úgy működnek, hogy a változást elsőként a látható dolgokon tapasztalják... Lehetsz te virágkertész, ha egy kigyúrt tetkós-atlétás gengszternek nézel ki... visszafelé alakulni meg nehezebb. Szóval ezen gondolkodj el, egy új frizura lehet, hogy sokat segítene...

2010. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 mackom válasza:
Ez a legnagyobb baja mindenkinek.Egyszerre a külső alapján itélnek az emberek.Oké,hogy egy részben fontos a külső a megjelenés,de ne ez legyen a az első.Persze hogy most megakarsz felelni mindenkinek!De,ha jól belegondolsz mindenkinek nem lehet.Nálad is mint sok helyzetben majd az idő segít,ahogy mulik mindent máshogy fogsz látni és tanácsok nélkül is tudni fogod mi a helyes.Minden csoda 3 napig tart.Hidd el.Kitartás!!!!!!!!
2010. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
mennyi idő lesz ez? 10év? mert akkor kösz nem. A külsőmmel nem nagyon tudok csinálni semmit. esetleg nagyobb hajat növeszteni...szerintem a ruháimmal nincs semmi baj. A testemet meg nem tudom vissza csinálni.
2010. júl. 9. 15:54
 17/17 mackom válasza:
Hát 10év csak nem lesz.Legalábbis szorítok,hogy ne legyen.De amit tettél nem egy huha egetrengető dolog.Nem halt meg senki nem maradt maradandó sérülés(gondolom)Szerintem sokan vagyunk ugy,hogy valakit szájon vágnánk vagy leütnénk.Te ennek nagyon megfizetted az árát.Egy ütésért egy kicsit sok nem?Ezt elmagyarázhatnád otthon is.
2010. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!