Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek nem...

Van itt olyan, akinek nem olyan jó a kapcsolata az anyjával? Miért?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A "nem olyan jó" nagyon finom kifejezés nálunk.


Legfőképpen pedig azért, mert nem tudta levetkőzni az önzőségét,önmagát mindig többre tartotta. Neki járt a szabadidő, kikapcsolódás.

2010. júl. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon szült meg, én voltam az oka amiért kisiklott az élete. 11éves voltam mikor elváltak apummal és közölte hogy nem tart rám igényt.

Ennek ellenére a mai napig irányítani akar.


Röviden ennyi.


24L

2010. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
huh hát nem igazán tudnám megmondani hogy miért nem olyan igazi anya-lánya kapcsolatunk van, talán mert egyedül nevelt és arra szoktatott hogy egy nő ugyanúgy képes egyedül bármire mint egy férfi és igazán nem mutatja ki az érzelmeit , ahogy én sem mivel ezt láttam tőle.. pl amikor valahogy mégis leülünk beszélgetni egymással és kérdez a barátomról hogy hogy vagyunk stb nagyon kínos beszélgetés szokott lenni, mintha egy apa meg a lánya beszélgetne a szüzesség elvesztéséről :D meg ünnepekkor amikor mondjuk puszit adunk egymásnak ajándékozáskor meg az ölelkezés, nem igazán megy nekünk ez, de attól függetlenül szeretem, és ő is engem , csak valahogy más köztünk a kapcsolat, talán mondhatnám úgy is hogy nem igazán ismerjük egymást :S
2010. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas volt a kapcsolatunk, mindig veszekedtünk, hangulatember, néha minden jó volt, néha pokol.. aztán elköltöztem, és ma már jó a viszonyunk.
2010. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tartom vele a kapcsolatot, mert sokszor becsapott, nem számíthattam rá sosem, megbízhatatlan és lusta. Nagyon szegények voltunk, de nem ment volna el dolgozni sosem, viszont amikor már én kerestem pénzt, azt elvette. Már külön lakunk, de nem keres, nem érdeklődik, csak ha kell valami. :-((
2010. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

2 kérdést is írtam már ki ezzel kapcsolatban.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Ennél a kérdésnél ott van a másiknak a linkje. Hosszú lenne elmondani, de a lényeg, hogy azóta már elköltöztem a páromhoz, és most már egész jó a viszonyunk, de még mindig befolyásolni akar meg azt hiszi majd visszaköltözök. Vagyis ezt reméli, és mindent megtesz azért, hogy szakítsunk....de nem fog összejönni neki :)

2010. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem olyan jó. Mert mindig lecseszést meg tiltást kaptam, ha valami olyannal kapcsolatban kértem tanácsot, ami neki nem tetszett, én meg egy idő után rájöttem, hogy nem kifizetődő őszintének lenni vele, így hazdtam, ő kutatott. Aztán mindig csak az volt a jó, amit ő gondolt, én mindig hülye voltam stb. Már felnőtt vagyok, elköltöztem, de a mai napig az van, hogy nem beszélek vele szinte semmiről mert minek, úgy is csak visszaél vele, meg mindig odajutunk, hogy én vagyok a hülye, és neki van igaza, tök mindegy miről van szó.
2010. júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Az én kapcsolatom se a legjobb az anyámmal....
2010. júl. 7. 14:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!