Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki?

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy lánnyal és elég jóba vagyunk. Már többet érez mint barátság...mondjuk én is. De nem hiszem hogy működne. Mielőtt katona lettem volt egy barátnőm és ő azért szakított velem mert nem lehettem mindig vele (ez 5 éve volt). Csak ez a lány családot, férjet, gyerekeket szeretne és én sokszor nem tudnék vele lenni. Attól félek hogy ugyanaz történne mint a múltkor. Nem szeretném hogy miattam ne legyen családja...az meg nekem nem lenne jó ha megcsalna vagy valami.

Szerintem el kellene mondanom neki hogy nem működhetne. De hogyan? :S Nem szeretném megbántani vagy valami...

26/F


2010. júl. 7. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem szabad a múltkori sérelmekre alapozni, ezt sokan elkövetjük sajnos. Mindenkinek szüksége van társra, és ha találtál olyat, akivel az érzéseitek kölcsönösek, kár lenne félelemből lemondani róla. Természetesen ezekről a félelmekről beszélnetek kellene, mondd el nyugodtan Neki is, amitől tartasz, de ha biztosan tudod, hogy nem szeretnél családot, akkor ne álltasd. Sok sikert!

És majd írd meg a végkifejletet.:)

29/N

2010. júl. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az is igaz. Csak még arra is gondoltam hogy ha kivezényelnének minket valahová akkor ő egyedül maradna kitudja meddig...és vagy várhatna rám sokat vagy megcsalna. Bár nem hiszem hogy ő olyan...
2010. júl. 7. 14:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!