Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy az ex...

Miért van az hogy az ex mindig jobb mint én?

Figyelt kérdés
Volt egy pasi aki írt nekem szingliként, aztán kibékült az exével, de akkor is írt amikor újra összejött a volt barátnőjével. Míg nekem írt a volt barátnője érvényesült a jó dolgokban pl. nyaralás. Ez tartott egy évig, utána csak összejött velem, de csak 2 hónapra, utána engem is dobott. A volt barátnőjére is azt mondta bár hamarabb dobta volna, így elpazarolt 3 évet az életéből rá.
2019. máj. 9. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először is: jó zagyván írsz. Másodszor: minek kezdesz olyannal aki kapcsolatban is más nőknek írogat?
2019. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mi is itt a kérdés? Haljak meg, ha értem ezt az egészet.
2019. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert hülye voltál és hagytad.

Vannak emberek akik élvezik a figyelmet . Ha ott volt a barátnő őt dugta, ha a csaj nem ért rá vagy unatkozott a budin ülve dobott neked pár üzit. Te meg időt szenteltél rá, adtad alá a lovat. Szakítottak, lekúrt téged is ha már egy éve csevegtetek és amint elmúlt az újdonságvarázsa keresett mást. Valószínűleg már melletted is írkált a nőnek akit a következő pár hétben dug majd.

2019. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval. Mégis mit vártál egy olyan patkánytól, aki a barátnője mellett akart felszedni? Azt, hogy majd te leszel a kivétel és a kedvedért gerincet növeszt? Nevetséges.
2019. máj. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!