Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam a barátomnak, hogy...

Hagyjam a barátomnak, hogy megvegye a ruhámat és kifizesse helyettem a költségeket?

Figyelt kérdés

A keresztapjának lesz az esküvője július 31-én. Nekem még nincs meg a ruhám, de kinéztem magamnak egyet, csak arra várok, hogy meglegyen az első "fizum" (tesóméknak segítek ebbe-abba, azért kapok 10.000 ft-t), amúgy nem állunk olyan húdejól anyagilag, sőt... Tegnap itt volt a barátom és közölte, hogy megveszi nekem a ruhát, a melltartót és a cipőt és helyettem ad a menyasszony táncba pénzt. Mondtam, hogy nem kell,majd én megveszem, erre ő közölte, hogy szó se lehet róla, az ő családja vert minket "felesleges" költségekbe, ezért őneki kell állnia az egészet. Mondtam neki,hogy akkor vagy ad a menyasszony táncba helyettem vagy a ruhát megveszi, de hajthatatlan... Mit csináljak? Hagyjam neki, vagy inkább vegyem meg én és fizessek a táncba? Ti hogy csinálnátok? Nem akarok mindent ráháríttani...

Ő 19 éves én 16.


2010. júl. 6. 16:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sztem a legjobb, ha a ruhát te veszed, a többit nyugodtan fizetheti ő.
2010. júl. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
én hagynám h kifizesse a ruhát meg a táncot is. Ettől nem lennél lehuzos r*banc
2010. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nézz ki egy olcsóbb ruhát. Ez már sokat segítene. :D
2010. júl. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Beszélj a szüleiddel,vegyék meg a ruhát-ő dolguk!(később kifizetheted nekik-én nem kérném a helyükbe az árát)

A mennyaszonytáncba nem gond,ha fizet a fiú

2010. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem se leszel ettol lehuzkodos ribanc, en eloszor illendosegbol visszautasitanam,de ha ragaszkodna hozza es plane,ha megtehetni,akkor elfogadnam. nincs ebben semmi.
2010. júl. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is csatlakozom ahhoz a csoporthoz, hogy a ruhát vedd meg te, a táncot fizesse ő.
2010. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!