Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a helyzet? És hogyan...

Mi ez a helyzet? És hogyan lehet ezt kezelni? Miért ilyen az anyja?

Figyelt kérdés

Barátommal a héten elmentünk kettesben nyaralni 3éjszakára.

Maradni akartunk még 1 éjszakát, mert amugy is apámék fizették a szállást... de barátom anyja a telefonban kivágta a hisztit, komolyan még zsarolta a barátomat, hogy inkább nyaraljunk több kicsit együtt mint 1 hosszút...

És amikor az utolsó napunk volt, akkor már kb 4x felhívta barátomat, hogy "MIkor jössz már haza?" És még ő volt felháborodva meg ordított a telefonban, meg fenyegette barátomat hogy :"Majd ha hazajössz beszélünk."

Meg hallotta a pasim hangján hogy összekaptunk (ARRA NEM VOLT ESZE, HOGY KITALÁLJA, HOGY ŐMIATTA) és ilyenekért hivogatta, hogy :"Ugye nem csinálsz hülyeséget...??"

Ezen összekaptunk barátommal, eljöttünk haza.

Otthon kiosztotta az anyját, hogy mégis miért hivogatja és kettőnkhöz semmi köze. Szóval odamondogatta neki.

Barátom nagyon mérges volt a nyaralás alatt is, láttam hogy elege van az anyjából és ölni tudna.

Barátom 20éves, én 17vagyok.

Ismernek a szülei, és igy személyesen normálisnak tünnek velem, én normálisan viselkedem nem adtam okot arra, hogy utáljon az anyja.

Bár ellenszenves, de nem mutatom ki. Nem akarok balhét

De ma voltunk moziban 3an, én, a barátom, és a húga.

Tök jól elvoltunk... erre hivja a pasimat az anyja fél7kor, hogy "Jólenne ha a hugodat 8előtt hazahoznád..." Na megint összeveszett az anyjával.

Nagyon elege van belőle...

És mostmár énis baromira unom a drága anyós jelöltet.

Miért kell ezt csinálni???

Ráadásul még az anyja akart velem beszélgetni a nyaralás után, hogy ÉN milyen akaratos vagyok, hogy több éjszakára akartam maradni, meg hogy manipulálom a fiát stb.

Ezt barátomnak mondta a telefonban. Aztán leállitotta az anyját.

De most ez mi??? Elfog ez mulni valaha a nőnél?

De jövőhéten mennek családi nyaralásra, és 3napra elhívtak... én szivesen megyek, mert addig is a barátommal leszek... de az anyja...:S előre félek.

Úgy kiosztanám...:@


2010. júl. 5. 20:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
ird le nyugodtan. érdekel a véleményed!!!
2010. júl. 5. 20:42
 12/16 A kérdező kommentje:
de amugy mi az oka annak, hogy ezt csinálja???
2010. júl. 5. 20:47
 13/16 anonim ***** válasza:
76%

"ird le nyugodtan. érdekel a véleményed!!!"

Nem igazán lenne eredményes, felidegesítene, és elküldeném a p*csába, aztán én érezném magam rosszul.



"de amugy mi az oka annak, hogy ezt csinálja???"


Szerintem is féltékenységből csinálja. Igazából nem is féltékenység, csak fél, hogy a fia elköltözik.

2010. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%
Én emiatt hagytam el az exemet, mert agyamra ment az anyós hisztije.
2010. júl. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szóval amíg otthon lakik, addig igenis van beleszólásuk a dolgokba a szülőknek.Ha ez titeket zavar, összedobni a zsét, és irány az albérlet.
2010. júl. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
utsónak,nincs joga beszolni ha otthon lakik még...ő már felnőtt azt csinál amit akar.azt hiszem,te még laksz szüleiddel és biztos 20valahány éves lehetsz és papucs vagy.
2010. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!