Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a helyzet? És hogyan...

Mi ez a helyzet? És hogyan lehet ezt kezelni? Miért ilyen az anyja?

Figyelt kérdés

Barátommal a héten elmentünk kettesben nyaralni 3éjszakára.

Maradni akartunk még 1 éjszakát, mert amugy is apámék fizették a szállást... de barátom anyja a telefonban kivágta a hisztit, komolyan még zsarolta a barátomat, hogy inkább nyaraljunk több kicsit együtt mint 1 hosszút...

És amikor az utolsó napunk volt, akkor már kb 4x felhívta barátomat, hogy "MIkor jössz már haza?" És még ő volt felháborodva meg ordított a telefonban, meg fenyegette barátomat hogy :"Majd ha hazajössz beszélünk."

Meg hallotta a pasim hangján hogy összekaptunk (ARRA NEM VOLT ESZE, HOGY KITALÁLJA, HOGY ŐMIATTA) és ilyenekért hivogatta, hogy :"Ugye nem csinálsz hülyeséget...??"

Ezen összekaptunk barátommal, eljöttünk haza.

Otthon kiosztotta az anyját, hogy mégis miért hivogatja és kettőnkhöz semmi köze. Szóval odamondogatta neki.

Barátom nagyon mérges volt a nyaralás alatt is, láttam hogy elege van az anyjából és ölni tudna.

Barátom 20éves, én 17vagyok.

Ismernek a szülei, és igy személyesen normálisnak tünnek velem, én normálisan viselkedem nem adtam okot arra, hogy utáljon az anyja.

Bár ellenszenves, de nem mutatom ki. Nem akarok balhét

De ma voltunk moziban 3an, én, a barátom, és a húga.

Tök jól elvoltunk... erre hivja a pasimat az anyja fél7kor, hogy "Jólenne ha a hugodat 8előtt hazahoznád..." Na megint összeveszett az anyjával.

Nagyon elege van belőle...

És mostmár énis baromira unom a drága anyós jelöltet.

Miért kell ezt csinálni???

Ráadásul még az anyja akart velem beszélgetni a nyaralás után, hogy ÉN milyen akaratos vagyok, hogy több éjszakára akartam maradni, meg hogy manipulálom a fiát stb.

Ezt barátomnak mondta a telefonban. Aztán leállitotta az anyját.

De most ez mi??? Elfog ez mulni valaha a nőnél?

De jövőhéten mennek családi nyaralásra, és 3napra elhívtak... én szivesen megyek, mert addig is a barátommal leszek... de az anyja...:S előre félek.

Úgy kiosztanám...:@


2010. júl. 5. 20:24
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja, 8hónapja járunk.
2010. júl. 5. 20:24
 2/16 A kérdező kommentje:

És a hétvégén mégegy éjszakára lementünk egyszer a Balcsira, mert még anyámék lent voltak.

Mondván akkor legyen "rövidebb nyaralás" ahogyan az anyja mondta...

de másnap amikor mentünk haza már kérdezte tőle megint, hogy "Kb mikorra jössz?" Aztán barátom leállitotta, hogy "Majd ha otthon leszek..."

Aztán az apja is mondta neki teloba, hogy "Örülnék ha időbe érnél":S Istenem, annyira nem bírom:@

2010. júl. 5. 20:27
 3/16 anonim ***** válasza:
49%

Már nem azért, de ha valami meg van beszélve, akkor az legyen már úgy...

Az, hogy megkérdi, hogy mikorra jön, természetes.

Mit vagytok kiakadva???

2010. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Azon, hogy folyton hivogatja!!! Mindig, nincs benne egy cseppnyi tapintatosság sem!

Folyton azt akarja, hogy körülötte forogjon a világ, és 45éves létére elkezd hisztizni, csapkod stb.

Mindig neki kell ugrálni!

2010. júl. 5. 20:35
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Ez aztán a vérbeli anyós!

Mi lenne, ha jobban megismerné a te szüleidet? Ha rád ferdén is néz, hiába bizonyítasz, de ha a szüleidről jó véleményt alakít ki, akkor talán megváltozik a hozzáállása.

Amúgy meg sok-sok szenvedés árán tudnál megbékélni vele, nem irigyellek...

2010. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

utolsonak nem látod h fiu már 20éves???

pasid már 20éves áljon saját talpára,már felnőtt.elvire nem szólhat bele már.engem is idegesitene,ha pasim anyja hívogatjá,h mikor megy haza..de szerencsére nem hívogat,mert már 25éves.de ha 18 alatt lenne pasid akkor megérteném.

2010. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mellesleg, az én anyám is aggódik értem, és fontos vagyok neki! De mégsem hivogat akkor ha nyaralok, mert nem akar zavarni és megvárja hogy ÉN hivjam őt!

Vagy ha együtt vagyok a barátommal nem zaklat, hanem majd ÉN hivom! Vagy csak megcsörget, de nem hisztizik meg ordit a telefonban! pedig aztán őis aggódós.

2010. júl. 5. 20:37
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Sztem eltúlozza az anyja,felnőtt férfiról van szó,mégis milyen már az h elszámoltatja mikor jön,meg megmondja h rövid nyaralások legyenek csak.

Gondolom párod elmondta neki hova mentek,akkor meg mi ez a hiszti?Ha meg maradtok még akkor mi van?

Tipikus féltékenység a mama részéről,nehezen fogadja el h felnőtt a fia.Hááát nem tudom fog e változni.Próbálj csak a barátodra koncentrálni,hátha megenyhül idővel a kedves mama is.

2010. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
de komolyan olykor már sirhatnékom van. Annyira idegesit ez... A héten át kell mennem hozzájuk hogy megbeszéljük a nyaralást (Indulást, költség stb) de már előre FÉLEK:S
2010. júl. 5. 20:40
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Az én muterom is azt hiszi, hogy ha valamit ötször elmond, akkor megváltozik a véleményem, és azt csinálom, amit szeretne. A fent leírtakhoz közel sincs szerencsére.


Viszont le szoktam építeni a második után. Általában úgy, hogy mutatom, hányszor mondta már.


Amit a barátod helyében tennék - ennyi b.szogatás után - azt nem írom le tanácsként, mert igen nagy veszekedés lenne belőle. Bár lehet, hogy egy nagy összeveszés, és pár nap beszédszünet kellene a barátod és az anyja között.


Te meg szerintem ne csinálj semmit, mert elásod magad az anyós előtt.

2010. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!