Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek azok a keresztnevek...

Melyek azok a keresztnevek amelyeket soha nem adnál a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Írd le mik nem tetszenek. Itt csak hasznos válaszok születhetnek!
2010. júl. 5. 10:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, mégsem minden válasz hasznos, pedig a kérdésre válaszol mindegyik szerintem.
2010. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
95%

Én nem adnék:

- ilyen "szappanopera-neveket": Rosalinda, Esmeralda és társaik (bizonyos körökben szokás pedig)

- nagyon külföldi magyarosított neveket: Dzsenifer, Dzsesszika stb.

- számomra "öreges" neveket: Béla, Margit, Ilona, Teréz stb.

2010. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
52%

-lány: Katalin,Kata( ettől falra mászok), Brigitta,Barbara,Beatrix,Vivien (komolytalan nevek sztem),Jolán,Emőke, Edina,Etelka,Margó,Veronika,Krisztina,Erzsébet,Nóra


-fiú: József,Sándor,János,Pál,Péter,Ödön,Elek,Béla,Márk,István


Rengeteget írhatnék még..természetesen a divat- (Hanna,Fanni stb) és szappanopera nevek (Dzsenifer..) is kizárva!

2010. júl. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Felhő,Remény és társai....na azok meg végképp nem!!!
2010. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
69%

lány:Dóra, Kitti, Vivien, Evelin, Hanna, Lili, Réka, Eszter, Zsófia szóval az össze unalmas tucatnév

amitől különösen a falra mászok az Csenge és a Klaudia, ezek egyszerűen undorítóak nekem

fiú: hát a régi nevek aztán Bence, Tamás, Ferenc, László, Dániel(a Dani becézés miatt), Kristóf, Szabolcs

2010. júl. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
67%

Ajándék, Felhőcske és társaik

Valami régi hülye magyar név...Ha lesz gyerekem én külföldit akarok és külföldi írással.

2010. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
73%
Én is utálom a régies magyar neveket!Nekem nagyon tetszenek a külföldi nevek,de persze nem magyaros írással!Pl.az Irén nem tetszik,de angolos ejtéssel(Ájrin,persze nem így írva:),na az már szép.Meg van még egy csomó név,ami magyarul nagyon nem tetszik,semmi pénzért nem adnám a gyerekemnek,viszont angolul sokkal szebb,pl.Jákob meg Jakab az ronda,de az angol megfelelője(Jacob)sokkal szebben hangzik.A Benjamin nekem nagyon tetszik,ha j=dzs.Majd ki szeretnék költözni Ausztráliába(vagy az USA-ba),és vannak olyan nevek,pl.Christopher,amiket ha Magyarországon maradok,nem adnám a gyerekemnek,de külföldön igen.Amitől a falra tudok mászni:Szofi,Dzsesszika és társaik,amik szép nevek,csak nem magyarosan leírva:)Anna,Réka,Hanna és a többi tucatnév sem tetszik!
2010. júl. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Dzsenifer, Csilla, Judit

Béla, János

2010. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
37%

Látom,a felsorolásomban felfedezték jónéhányan a nevüket és vadul le is lettem emiatt (!) pontozva...:)

Pont olyan gázok vagytok,mint a nevetek!

2010. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
73%
engem is lepontoztak..hát ez röhej :DDD
2010. júl. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!