Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek azok a keresztnevek...

Melyek azok a keresztnevek amelyeket soha nem adnál a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Írd le mik nem tetszenek. Itt csak hasznos válaszok születhetnek!
2010. júl. 5. 10:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
86%
Erika, Béla, Antal, Rezső, Dezső, Gyula, Dzsenifer és társai, Taksony stb.
2010. júl. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
62%

Lánynevek:


Boglárka, Luca, Lili, Fanni, Flóra, Zsófia, Eszter, Hanna - ezek a tipikus hülye divatnevek, amikből 12 egy tucat, és jó eséllyel annyi ilyen nevű is lesz az osztályában. Külön utálom az Anna különféle becézéseit névként adni: Panna, Panka, Panni... Legyen már normális neve szerencsétlennek, amit lehet becézni, de felnőttkorban sem röhelyes!

Emellett a magyaros helyesírású amerikai nevekkel is ki lehet kergetni a világból: Dzsenifer, Dzsesszika, Kimberli, Tiffani, Nenszi és társai.

Ósdi neve sem lesz a lányomnak: Gizella, Mária, Erzsébet, Rozália, Etelka...


Fiúnevek:


Ugyanaz érvényesül, mint a lányneveknél: ne legyen divatnév (Máté, Márk, Bence, Bálint, Dávid, Dominik), ne legyen amerikai borzalom (Brendon, Benett, Krisztofer, Dzsásztin), és ne legyen ósdi (Béla, József, István, Géza, Pál).

2010. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
79%

Divat nevek:

Lány: Kitti Fiú:Bence


Ósdi:

Lány:Katalin Fiú János és stb


magyarosított!

Lány Brenda Fiú Brendon!

de még tudnám sorolni de ennyi bőven elég!

2010. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
96%

LÁNY: Petra, Jolán, Erika, Ajándék, Alfréda, Gertrúd, Irén, Rita, Margit, Margó stb.

FIÚ: Vazul, Egon, Jeromos, Lajos, Gedeon, Vendel, Ottó, Mátyás.

Nem akarok senkit megbántani de, ezeket a neveket biztos nem adnám a gyerekemnek.

2010. júl. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
72%

De jó, hogy az én nevemet nem találtam itt:)


Kérdéshez visszatérve:

Lány: Rebeka, Eszter, Anna, Ágnes.

Fiú: Bence, Dávid, stb...

2010. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
81%

Lány:

Brünhilda, Csenge, Kincső, Mária, Erzsébet, Zsuzsa, Napsugár

(szerintem tudnék még párat, de nem ragozom tovább)


Fiú:

Károly, Kázmér, Töhötöm, Dzsásztin, Györk, György, Jácint, József

2010. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
96%
rezömér
2010. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Sok nevet olvastam, ami nekem tetszik.:)
2010. júl. 5. 11:07
 19/32 anonim ***** válasza:
77%

Itt most mindenki leírta, hogy nem adna Dzsásztint meg Marlonbrandót, de könyörgöm, melyik épeszű ember adna? Szerintem a kérdező egyszerű, átlagos nevekre gondolt, amiket nem adnánk, én legalábbis így értelmeztem a kérdést. Ezek alapján pár név, amit BIZTOSAN nem adnék:

Lány: Mónika,Andrea,Erika,Vivien,Réka,Szilvia,Tünde,Krisztina,Kitti,Veronika,... ( a régies neveket szintén sokan leírták, azokat manapság már nem adják, de azért leírom azt a párat amit nagyon nem szeretek: Irén, Gizella, Margit,Jolán)

Fiú:

Bence, Patrik, Dominik, Krisztián, Dávid...(szintén pár régies név: László, Jenő, József, Béla)

remélem segítettem :)

2010. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, mik azok a nevek, amiket írtunk és te adnád?
2010. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!