Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ajándék ötletetek? FONTOS!

Van ajándék ötletetek? FONTOS!

Figyelt kérdés
A haverom 19 éves lesz és fiú én lány vagyok valami nagyon ütőset szeretnék neki adni, persze nem intim dologra gondolok, de valamire amitől hanyat vágná magát és örülne neki nem valami kommersz dologra. 19 éves fiúk Ti minek örülnétek? Csajok Ti mit vennétek a haverotoknak?
2010. júl. 4. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
én csináltatnék egy meztelen csajos tortát (nem intim dolog ez:D)
2010. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

valami egyedibbre gondoltam :D de köszi:D


JAh és van barátnője szóval nem akarom azt se, hogy rosszul vegye ki a dolgot

2010. júl. 4. 23:29
 3/5 anonim válasza:
Talán egy krossz motort vagy egy robogót én azt kaptam 18. Szülinapomra (fiú vagyok) Vagy talán még quad is jó. Márakinek... Most 22 vagyok és talán azt javaslom hogy mennyetek el valahova 3 -man. Szép az idő meg minden aztán fényképezzetek sokat. Az milyen jó lenne neki. kb 80 Éves korába milyen jó visszanézni és az unokáknak, dédunokáknak megszeppenve mesélni hogy milyen jók is voltak azok az idők. Nekem a papám azt szokta, megszeppenve / sziporkázva mutatja a sok képet.
2010. júl. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
menj el a Repülő tehén nevű boltba, ott elég extra dolgok vannak:) neten is fent van pár dolog ha rákeresel a bolt nevére.
2010. júl. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én 19 évesen nagyon örültem volna egy szopásnak :)

Sztem ess neki, nem tudod elrontani és garantáltan hanyadt vágja magát tőle ;)

2010. júl. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!