Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tönkremehet ezért anyával a...

Tönkremehet ezért anyával a kapcsolatom? Haza kéne költöznöm?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy anyukám időszakosan szereti a barátomat, akárhányszor nagyon jó viszonyba kerülnek, a barátom mindig tud olyat szólni, hogy ennek vége legyen. Szintén ez volt, de mostmár együtt élünk egy hete. Anyu ki se állhatja és mióta eljöttem otthonról azt hallgatom, hogy választhattam ezt az embert, stb.. Én szeretek vele élni, de ha ez a családi életem rovasara megy, akkor inkább hazacuccolkodom...
2019. ápr. 2. 12:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mit mondott? Hány évesek vagytok?
2019. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De mit tud mondani a párod?
2019. ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A párom alapvetően egy jószívű ember, de igaz amit anyukám is állít, hogy elég egoista ember, ebből kifolyólag sokszor éjt ki a száján bántó dolgokat, amiket lényegében lehetséges, hogy nem úgy szán, de szerinte az ő humora tökéletes... Hát nem😀 de összességében szereti a családomat, a húgommal nagyon jó a viszonyuk.
2019. ápr. 2. 16:19
 14/15 anonim ***** válasza:
Fene tudja. Barátnőm lányának a pasija egy pökhendi p...öcs, de a lány észre sem veszi. Barátnőm nem szól, egyszer elmondta a véleményét, és ennyi. (ott is a lány a pasival lakik). Én meghallgatnám a helyedben anyudat.
2019. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Természetesen meghallgatom az Édesanyámat.
2019. ápr. 2. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!