Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak maskepp?

Mit csinaljak maskepp?

Figyelt kérdés
Rosszul erzem magam a kapcsolatomban. Vagy egy 2 eves lanyunk, de a parom sosem latom. Dolgozik, iskolaba jar, ha itthon lehetne velunk akkor pedig vagy tanul, vagy edzeni megy, vagy alszik. Ezt minf megertem, de borzasztoan erzem magam, hogy sosincs velunk. A gyerekkel reggel este en vagyok csak, ejszaka nem alszik 10x is felebred ujszulott kora ota. Iszinyatosan kimerultnek erzem magam es egyedul is.. Sokat vitazunk emiatt, es nem tudom mit csinalhatnek maskepp. Nem akarok veszekedni. Ha beszelek hozza meg sem hallja, ha pedig meghallja ramformed, hogy ne beszeljek hozza mert tanul. Belefaradtam ebbe.. Probaltam a problemaink szepen megbeszelni vele de hiaba, egyik fulen be a masikon ki. Vagy en vagyok az aki nem. Megerto es gonosz??
2019. márc. 28. 18:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Azert jar iskolaba, mert a jelenlegi munkajat nem szereti es szeretne egy uj szakmat. 28 evesek vagyunk mindketten.
2019. márc. 28. 18:48
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

"Nem akarok veszekedni."

Pedig veszekedned kellene. Szépen elmondod neki mindazt, amit itt nekünk, hogy mi bánt és miért. Ha nem változtat, ki kell rúgni. Ez így nem boldog kapcsolat.

2019. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megbeszeltem vele 100x. Sajnos az egyik fulen be a masikon ki.. Mintha a falnak mondtam volna. :(
2019. márc. 28. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképp voltam, egy kicsit jobb lett, mikor visszamentem dolgozni, mert végre én is emberek közt voltam, nem csak a kislányommal. Persze a párkapcsolatom továbbra sem működött, válás lett a vége.
2019. márc. 29. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sannalom. :( Hat meg probalkozok ezzel azzal, majd egy ido utan megirom hogy alakultak a dolgok..
2019. márc. 29. 07:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont ez a baj hogy már 100x mondtad neki. Nem hiszi el, azt gondolja valószínűleg hogy mindig csak a szád jár, de úgyse hagynád el ez miatt. Ha ennyire nem érdekled te se meg a gyereketek sem akkor abból semmi jó nem lesz később sem :/
2019. márc. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Melletted állok, szerintem sem viselkedik megfelelően, de ha túl akarsz jutni ezen, akkor ne piszkáld a problémáiddal, hanem kérdezz. Szereted még? Akkor kérdezd meg, hogy van? Kérdezd meg, mi a baj, feszült a tanulástól? Bántja, hogy nem tud veletek lenni és emiatt inkább befordul? Bántja hogy nem segít? Bántja hogy nem keres eleget? A pasik ezeket nagy traumának élik meg. Legyél megértő, kedves, és ha megnyílik, akkor meg tudtok beszélni mindent, hogy te meddig vagy képes így mellette élni, jobb lesz-e, ha befejezi a sulit, meg tudod-e várni, és szerintem annyi járna, hogy az edzés helyett veletek legyen, legalább néha (bár valószínűleg oda is azért megy, hogy kieressze a gőzt).

Ha ezek után sem hajlandó foglalkozni a problémákkal vagy bármiben segíteni neked, akkor tényleg komolyan el kell gondolkodnod a váláson, mert akkor már valószínűleg nem szeret, és csak még rosszabb lesz. Kitartás!

2019. márc. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 unicornis993 válasza:
Szívből akart ő apuka lenni?
2019. máj. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!