Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám jogosan kiabált velem?

Apám jogosan kiabált velem?

Figyelt kérdés
Szóbajött ma délután az, hogy apám nem dolgozik (8 hónapja), és anyám két munkahelyen is dolgozik (egyiken csak vasárnaponként, másik állása kozmetika, akkor megy be, ha hívják), és apám egy harmadikat is ráakar beszélni. Legalábbis ezen kiabált anyámmal. Én akkor ott voltam, amikor kiabáltak, és elmondtam a véleményem, hogy szerintem neki kellene 3 munkahelyen melózni, és nem otthon zenét hallgatni (próbáltam normális módon elmondani) és nekem esett.
2010. júl. 2. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem anyukádnak kellene egy plusz munkát vállalni, hanem édesapádnak legalább egyet! valamit, bármit... szerintem nem neked kellett volna mondani, hanem anyukádnak :)
2010. júl. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Te is tudod, hogy nem. LEgalább valaki megmondta neki az igazat. Egyébként ez fájt neki (az igazság) és azért kiabált...
2010. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tény mi tény, hogy igazad van: inkább neki kellene állást keresnie, mint szegény anyukádra egy újabb terhet pakolni. De kettejük vitájába semmiképpen sem volt szép dolog beleszólnod, akkor sem, ha csak jó szándék vezérelt. Az ilyen nézeteltéréseket majd ők megoldják valahogyan.

Apukád valószínűleg a vita hevében torkolt le ilyen erősen (legalábbis remélem, hogy nem egy vadállat amúgy is). Szokott máskor is ilyen arrogánsan beszélni veled?

2010. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát... Van amikor elborul az agya, és a semmiért velem kiabál, de nem szeretem, hogy anyámat dolgoztatja, aki amúgy sem 100%-osan egészséges
2010. júl. 2. 21:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem akar dolgozni, vagy nem talál munkát?
2010. júl. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akar... Anyámat küldené el
2010. júl. 3. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor spórolhatnátok azzal, hogy őt nem etetitek.
2010. júl. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!