Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini lányok! (kb.13-16) Ti...

Tini lányok! (kb.13-16) Ti éreztétek már úgy hogy az anyukátok útál titeket? = ' (

Figyelt kérdés

énsem vagyok tökéletes...de már nagyon úgyérzem hogy egyáltalán nem szeret...mert ha pl kisebb tesóm ellenkezik(fiú) akkor nem rászólna...mer ugye én vissza"vágok" neki...nem hogy rászólna..rámszól..volt már olyan hogy az úton ellenkezett ..rászóltam erre kaptam egyet:/:/

Már annyira útálok itt lenni='( :'(

köszi a válaszokat


2010. júl. 2. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

az nem útál, hanem utál.. Nekem is volt már ilyen, semmi nem volt neki jó amit csináltam, de feladtam, ha pofázott egyik fülemen ki másikon be. Azóta nem b*sztat mert látja, hogy nem érdekel. Meg meg is mondtam már neki párszor ha értelmesen nem tud szólni inkább mellőzzőn.

17/L

2010. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Te vagy az idősebb, neked kell hogy több eszed legyen.

Igaza van, hogy rád szól. Nem utál, csak nem érti, hogy a 13 éves lánya (vagy 14, 15 esetleg 16) nem segít a kistesójával kapcsolatban.

Örülne, ha segítenél neki. Biztos, hogy nem utál!

2010. júl. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom hány éves az anyukád, de azt hiszem én az ő korosztálya lehetek. Nekem is van egy fiútestvérem, aki fiatalabb nálam, és amikor annyi idős voltam mint te, sokszor én is azt éreztem, hogy mellőzött vagyok, mindig a kicsinek néznek el mindent, én kapok büntetést, mert miért nem én engedek, hiszen én vagyok a nagyobb, az idősebb, sokszor kellett nekem vigyáznom rá és ezt nagyon nem szerettem. Azóta már eltelt jónéhány év, felnőttünk és már másként tekintek erre az időszakra. Hidd el, hogy anyukád nem utál téged, valószínűleg ő is sokat dolgozik, fáradt és két gyerek nevelése sok energiába kerül. Ez persze nem azt jelenti, hogy minden rendben van és helyes az anyukád viselkedése, hiszen nem ti kértétek magatokat a világra, a szüleid döntöttek úgy, hogy megszülessetek. Ezt csak azért írom, hogy próbáld magad egy kicsit anyukád helyébe képzelni. Dolgozik, vásárol, főz, takarít, lehet, hogy a munkahelyén történt valami, lehet, hogy hazaúton volt valaki bunkó, aztán hazaér, kezdődik a második műszak és még otthon is vívnia kell egy kamaszlánnyal. Biztosan jól esne neki, ha nem csak a feleselést hallana tőled, ha azt látná, hogy igyekszel neki segíteni pl. mosogatás, porszívózás, felmosás stb - egy háztartásban annyi minden tennivaló van. Valószínűleg nagyon meglepődne, elcsodálkozna a változáson és kis idő múlva te is észrevennék, hogy másként bánik, viselkedik veled. Ne láss anyukádban ellenséget, mert nem az! Kitartást és sok sikert kívánok!
2010. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor 13-16 éves voltam, akkor éreztem ilyet én is. Azóta rájöttem, hogy ez nem utálat :D
2010. júl. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, anno tényleg úgy éreztem, hogy utál, mert nem engedett el sehová, nem lehetett barátom, satöbbi. Aztán felnőtt fejjel rájöttem, hogy igaza volt.
2010. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat..

bár ha akármit is csináltam (magamtól) persze örűlt neki.de utána előlről az egész...

és én normális lennék meg segítenék...csak tesóm elveszi a kedvem mindentől...tudom hülyén hangzik...állandóan csak ellenkezni tud..semmi mást..és anya csak annyitlát hogy "én ellenkezek" hiába mondom neki hogy nem:/

szóval inkább a tesóm a főfő...:S:@miata van minden

2010. júl. 2. 15:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Több diktafonos felvétellel, esetleg videóval bizonyítsd anyukádnak az igazadat!
2010. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Alig van oylan tini aki nem érezte már ezt. Az átlag nagyon sokat érzi. Ez a hormonok miatt és a lázadásunk miatt van.
2010. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!