Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Behajthatják rajtam a pénzt?

Behajthatják rajtam a pénzt?

Figyelt kérdés

Tesómmal ketten élünk a szüleink után örökölt lakásban. Én 24 ő pedig 26 éves. Mind a ketten dolgozunk,ketten fizetjük a számlákat,és kábé egyformán álljuk a kaját. Se én se ő nem keres sokat,ha minden ki van fizetve akkor alig marad pár ezer ft. Mostanában tesóm nagyon sokat költött(új telefon,új ruhák,rengeteg buli-ez az amit láttam),amit sejtésem szerint Provident hitelből fizetett. fogalmam sincs miért vehette fel. Minden péneteken 6 óra körül elmegy vhova,mert akkor sz9okott jönni egy hö9lgy,aki őt keresi. Én rendszeresen mondom h nincs itthon nem tudom hova ment. A telefont gyakran itthon hagyja és ha azon hívják akkor megszoktam mondani h nincs itthon nem tudom mikor jön meg. A postaládát mindig ő nézi,de a múltkor én vittem be a leveleket és láttam egy Providentes levél jött neki.

Holnap péntek és már előre félek h megint őt fogják keresni. A múltkor mikor itt volt a nő,tőlem kérdezte h én nem tudom e azt oda adni amit kell? mondtam h én nem tudok semmit.


2010. júl. 1. 16:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Attól,hogy tanuként aláíert még nem kap ajánlatot.(pláne akkor milyen pénzt akar a hölgy?)


Szóval beszélj vele,mond,hogy nem haragszol,mindenki csinál néha olyant,amit nem kellene,de jobb ha tisztázódik ez a helyzet.

Ja,és azt se vedd be,hogy őrajta keresik a pénzt,mint tanun,mert a haverja nem fizet.Nem kezesként,hanem tanúként írt alá...

2010. júl. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd meg a hölgynek, hogy (amikor tudod tutira, hogy otthon lesz a testvéred), abban az időpontban jöjjön, akkor itthon lesz. Majd ők elrendezik szépen.
2010. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!