Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek szülinapi ajándékba?

Mit vegyek szülinapi ajándékba?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 éve vagyunk együtt, rendszeresen meghívnak a családi ünnepekre( karácsony, húsvét,keresztelő, névnapok és szülinapok).Anyukájának nővére most ünnepli majd a 60. születésnapját és neki szeretnék adni valamit a hétvégén.Arra gondoltam, hogy a családi fotókat egy szép albumba rendezem új képekkel: unokákról készült friss képek, családi összejövetelek stb., csak sajnos nem sikerült rendesen összeszedni a képeket.Mit adhatnék neki?Melegszívű,jó ízlésű nagynéniről van szó.

Én 21 éves egyetemista vagyok, kb 4-5000 ftom van rá.


2010. júl. 1. 09:46
 1/2 anonim válasza:
egy kis porcelán állatkát:)
2010. júl. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vegyél neki bonbont, vagy valami dobozos csokoládét, esetleg valami kis porcelán tárgyat, és egy szál virágot.


De

titkon kérdezd meg tőle mit szeretne, és ha van pénzed vedd meg neki.


UI: HA veszel neki valamit, a virágon kivül minden élettelen dolgot csomagolj be. Ha állatot viszel neki, azt rakd egy dobozba úgy, hogy levegőt kapjon. Így szebbnek néz ki az ajándék.

2010. júl. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!