Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hisznek nekem?

Miért nem hisznek nekem?

Figyelt kérdés

F


Utolsó érettségi évben vagyok, mivel távúton járok iskolába, minden 2 hétben 2 napot járok iskolába, akkor a többi nap nekem szabad volt, nem mindig. Eddig nem tanultam, mert amikor volt lehetőség akkor mentem munkába mint megállapodás alapján.


Nos dolgoztam nyáron is, és ebben az évben januárban is ugyanabban a gyárban, csakhogy most oda nem vesznek fel. 4€/órabért kínáltak, elégedett voltam. Most 12-es műszakos munkát ajánlottak, nem kérdeztem, hogy mennyit kínálnak, mert egyszer voltam 12 műszakos munkát végezni, és totálisan ki voltam készülve. Azt mondják a szüleim, hogy nem akarok menni dolgozni. Nem arról van szó, hogy nem akarok menni dolgozni, de az ügynökségem ezt a 12es műszakos munkát ajánlotta, és én nem fogadtam el, mert hosszú az a 12 es műszak. És másmilyen munkalehetőség nincs mint megállapodás alapján. Keresgélek munkát magamnak, hogy ne legyek otthon, de az nem olyan könnyű. Aztán mindenféle szavakat mondanak rám, de nem hiszik el nekem, hogy nincs másmilyen munka. Most éljem magam bele? Mindig a másikat dicsérik, az mennyit segít, stb stb, csak az az életben nem dolgozott, és én nekem mondják, hogy milyen jó gyerek.


Mi a ti véleményetek? Mit tegyek?


2019. febr. 7. 09:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és hozzáteszem, hogy amikor nem tudtam menni munkába, nem egyszer fordult elő, akkor felhívtam őket, hogy nem megyek. Azóta hívtam őket annyi számon, regalab 3-4 számra, és egy se vette fel. Aztán felhívtam még 1 számot és felvette és hogy csak ezt tudja nekem ajánlani a 12 es műszakot. Autógyárban dolgoztam és 8 órát dolgoztam, az jobb volt. Kar hogy nem keresnek oda embereket megállapodás alapján
2019. febr. 7. 09:52
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

12 órás müszak pedig még jobb is mert ott 2 nap munka van és 2 nap szabad.


De most egyébként minimum az érettségire kellene koncentrálnod, vagy az iskola befejezésére. Bele gondoltál, hogy mi lesz veled ezek után? Egy utolsó munkás lesze akinek erröl még papírja sincsen?

Inkább ha már autógyárban dolgozol keress valami helyet ahol tovább képzésed van, ahol legalább egy szakmát szerzel.

2019. febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van papírom, középiskola végzettségem van, adminisztráció a szakmám
2019. febr. 7. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen helyesírással meg fogalmazóképességgel szerintem nem sok hasznát veszed a végzettségednek..
2019. febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Felvidékről származom, igyekeztem helyesen fogalmazni. Elnézést a helyesírási hibaimért
2019. febr. 7. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!