Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjen hozzá?

Hogyan közeledjen hozzá?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmnek nagyon tetszik egy fiú az iskolájukból. Valószínűleg ő is bejön a fiúnak, mert ha meglátja, félrenéz, látszik, hogy zavarban van stb. Eddig mégsem közeledett a barátnőmhöz. Vajon hogyan közeledhetne hozzá a barátnőm, hogy szerelem legyen belőle? 13 éves, ha ez fontos adat. A piszkálódós emberkék válaszát nem várom.
2010. jún. 30. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van közös ismerősük, akkor egyszerűbb. Ő bemutathatná őket egymásnak. Ha nincs, akkor bejelölje be a bnőd vmelyik közösségi oldalon. Még az is lehet, h felveszi a srác msn-re. :)
2010. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Ha a barátnőd nem akarja magát lejáratni és nem akar magából hülyét csinálni,inkább várja meg,hogy a fiú közeledjen! Szerintem nagyon ciki,ha egy lány nyomul...

Ha a gyereknek tényleg annyira bejön barátnőd,tuti úgyis lépni fog..

2010. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ennyi idős koromban a suli menősrácától elkértem a telefonszámát, oda meg vissza volt, nem sokára randiztunk is. (Persze én nem hívtam fel, csak vettem a bátorságot és így kezdeményeztem, szal neki leesett, hogy engem érdekel, a többit meg intézte ő) Akkoriban még nem volt divat a net, meg az msn. Szerintem nyugodtan kezdeményezhet a barátnőd is, nem ciki egyáltalán. Csak ne nyomuljon túlzottan, de nem baj, hogy valahogy jelzi a srácnak, hogy tetszik neki.
2010. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezért lepontozni,mert szerintem gáz a nyomulás?:D gratulálok...
2010. júl. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!