Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, már nem kíván a...

Úgy érzem, már nem kíván a párom. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hat éve vagyunk együtt, ő 27 éves, én 24. A közös lakásunkban lakunk, de egy éve (családi okok miatt) nálunk lakik az egyik testvérem is, ez is megnehezíti az "együttlétet". Gyerekünk még nincs, és amúgy harmonikus, kiegyensúlyozott a kapcsolatunk, nagyon szeretem őt, és tudom, hogy ő is engem. Mióta együtt vagyunk, elég sokat híztam. (Sajnos több, mint 20 kilót...) A szex már nagyon ritka, ha mégis arra kerül a sor, úgy érzem, hogy csak "kötelességből" teszi, és már nem izgatom őt. Nekem ő volt az első, neki én a második vagyok. El vagyok keseredve, mert nem akarom, hogy erre menjen rá a kapcsolatunk. Elhiszem, hogy zavarja, hogy nálunk él a testvérem, de nem dobhatom ki őt sem. Ha már most is ilyen ritkán élünk nemi életet, akkor mi lesz később? Hogy fogjuk összehozni a babát?? Tudom, hogy ő jó apa lenne, de nem tudom, hogy mit tegyek. Ha lefogynék, vajon újra kívánna? Nem tudom már felizgatni, és emiatt folyamatosan magamat marcangolom, kövérnek, csúnyának, egyszerűen ocsmánynak érzem magam. Ő nem mondja, hogy ez zavarná, de nem tudom, hogy vajon mi lenne a jó lépés most. Ezt vele megbeszélni sajnos nem tudom, mindig azt mondja, hogy csak fáradt. Már egy éve fáradt lenne?

Segítenétek, adnátok pár tanácsot? :(


2010. jún. 30. 14:10
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

1. Azt mindenki jól mondja, hogy kezdj el lefogyni és nőiesedni. Kevés férfi mer szólni a párjának ezért, de belül azért ott van a gondolat. Nem kell a fogyitabira fogni, nem abban van a kalória, hanem abban, amit megzabálsz.

2. A hálószobában semmi keresnivalója tv-nek! Kapcsolat és intimitásgyilkos.

3. 6 év az 6 év, sokaknál ellaposodik egy idő után a kapcsolat, de ez ellen mindkettőnek tenni kell. Nagyon fontos a jó kommunikáció, bár az elejétől fogva meg kéne legyen. Kicsit furcsán hathat, ha te most új pózokkal vagy helyzetekkel állsz elő, felmerülhet a barátodban, hogy "honnan jöttek neki ezek, biztos szeretője van!", szóval megbeszélni megbeszélni mindent.

4. Szóval semmi nincs veszve, sok sikert!

2010. jún. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!