Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, már nem kíván a...

Úgy érzem, már nem kíván a párom. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hat éve vagyunk együtt, ő 27 éves, én 24. A közös lakásunkban lakunk, de egy éve (családi okok miatt) nálunk lakik az egyik testvérem is, ez is megnehezíti az "együttlétet". Gyerekünk még nincs, és amúgy harmonikus, kiegyensúlyozott a kapcsolatunk, nagyon szeretem őt, és tudom, hogy ő is engem. Mióta együtt vagyunk, elég sokat híztam. (Sajnos több, mint 20 kilót...) A szex már nagyon ritka, ha mégis arra kerül a sor, úgy érzem, hogy csak "kötelességből" teszi, és már nem izgatom őt. Nekem ő volt az első, neki én a második vagyok. El vagyok keseredve, mert nem akarom, hogy erre menjen rá a kapcsolatunk. Elhiszem, hogy zavarja, hogy nálunk él a testvérem, de nem dobhatom ki őt sem. Ha már most is ilyen ritkán élünk nemi életet, akkor mi lesz később? Hogy fogjuk összehozni a babát?? Tudom, hogy ő jó apa lenne, de nem tudom, hogy mit tegyek. Ha lefogynék, vajon újra kívánna? Nem tudom már felizgatni, és emiatt folyamatosan magamat marcangolom, kövérnek, csúnyának, egyszerűen ocsmánynak érzem magam. Ő nem mondja, hogy ez zavarná, de nem tudom, hogy vajon mi lenne a jó lépés most. Ezt vele megbeszélni sajnos nem tudom, mindig azt mondja, hogy csak fáradt. Már egy éve fáradt lenne?

Segítenétek, adnátok pár tanácsot? :(


2010. jún. 30. 14:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%

Minek akarsz gyereket,ha már most nem jó a kapcsolat?A gyerek nem fogja "feljavítani".Akar egyáltalán közös gyereket?

Nem hinném,hogy a súlyod miatt van.A saját egészséged érdekében fogyhatnál,vele pedig le kell ülni beszélni olyankor amikor nem "fáradt".Csak van olyan pillanat,ha meg nincs,akkor nem fáradt,csak kifogást keres.

Gondold át,működik ez a kapcsolat?Biztos egy ilyen fazonnal akarsz élni életed végéig?Akinek annyi ideje sincs rád,hogy meghallgasson?Kötelességből fekszik le veled?Én nem húznám a saját időmet vele.27 éves vagy,fiatalabb nem leszel,ő még csak 24 nem hiszem,hogy ennyi idősen a gyerek és a kötelezettség minden álma.Lehet,már menne másfele.

2010. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%

A férfiak gyorsabban belefáradnak egy lapos életbe mint mi nők.. menjetek el valahová mert nem nagyon járhattok el kettesben hidd el ha látna csinosan szexisen elfelejtené azt a húsz kilót - amitől nem gond megszabadulni ha igazán akarod-


szex.: vegyetek be új szokásokat a nemi életetekbe

igy nem lesz baba ha már most is unja az egészet ha gyereketek lesz még kevesebb lesz és akkor már Te is fáradt leszel


most éljétek ki magatokat amig csak ketten vagytok


a tesód nem tud elköltözni mert nagyon zavaró lehet az intim szférájának - lehet hogy nem akar megsérteni azért nem kéri hogy menjen el-

2010. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
38%
Mióta vagytok együtt?
2010. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
45%
Hát mivel már én is átestem ezen biztosra tudom mondani hogy van neki egy másik!! Sajnos ez az igazság próbálj meg kutakodni utána és meg látod!! De ha még sem lenne igazam akkor se jósolok nektek hosszú kapcsolatot mivel egy 27 éves férfi megörül a szexért és ha ez nem megy ott baj van nem is kicsi!! Azt tanácsolom hogy változtass úgy ahogy leírtad hátha tutsz még rá hatni!! Sok sikert azért!! És kitartást mert a neheze még csak ezután fog jönni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmondása szerint nem az a baj, hogy híztál, akkor arra tudok gondolni, hogy lehet, hogy az együttlét túl egyhangú. Gondolok itt arra pl, hogy mindig ugyanúgy "csináljátok".

Ha meg fáradt, akkor "csináljátok" reggel, persze ha megoldható. Én kitalálnék valami újat (mozdulatot, vagy vinnék bele egy kis szerepjátékot) Én magamon is szoktam olykor változtatni, nem megszokott ruhát veszek fel ( vmi szexibbet a szokásosnál) vagy pl műkörmöt csináltatok vagy esetleg a hajam máshogy csinálom meg. És szerintem ennyi is elég, hogy érezze sokoldalú vagyok, tele vagyok meglepetésekkel, és tudok újat mutatni neki.

2010. jún. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%

bocsi,elírtam a korotokat

első voltam

2010. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szervusz! Van olyan, hogy a férfi fáradt, sőt ha munkahelyén nagy a nyomás ez -sajnos- szexuális életére is hatással van.

Önmagaddal nem vagy megelégedve, mert híztál. Akkor tégy ellene! Én csak pár kg-t szedtem magamra, így már eljárok futni a párommal.

Egy családi életet befolyásolhat egy harmadik jelenléte. A te esetedben lehetséges, hogy negatív irányba. Lehet nem tud úgy felszabadult lenni szex közben, mintha kettesben lennétek.

Gondold végig mikor kezdődött a problémád, mihez tudod kötni. Talán a problémák gyökerében van a megoldás (munkahelyi nyomás, a tesó a lakásban, a hízás stb.)

Sok sikert!

2010. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

6 év együttlét után teljesen természetes, ha csökken az együtt létek száma, ez minden párnál így van, ne aggódj.

Szerintem dobd fel egy kicsit a dolgot, csináljátok úgy, ahogy eddig még nem. Vegyél valami csinos fehérneműt, gyújts gyertyákat és várd így, amikor hazajön (persze, ha a testvéred nincs otthon). Játszatok. Vegyél egy tubus tejszínhabot, azzal sok jó dolgot lehet csinálni :) Engedd szabadjára a fantáziád :)

2010. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

Nem hinném hogy a súly miatt van,6 éve vagytok együtt és ezalatt híztál meg,de a szex csak kb 1 éve nem megy.Hm szerintem más van a háttérben,a testvéred,megértem h nem akarod elküldeni(és szép h befogadtad) de már elég régen lakik ott és lássuk be én sem szívesen laknék együtt hosszú ideig mással még akkor se ha szeretem.Nincs meg igy a meghittség és ő is rosszul érezheti magát otthon,mert egy 3.-hoz is kell alkalmazkodnia.A szex igy nekem sem menne ha a másik szobában lenne valaki :)

Véleményem szerint mindenkinek az a jó ha külön él a párjával.

2010. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem akarlak elkeseríteni, de 20kg az rengeteg, és bizony igenis befolyásolhatja azt, hogy a párod nem talál kívánatosnak, szexisnek, hiszen ő nem ebbe a nőbe szeretett bele úgymond. Persze attól még szerethet, de előfordulhat testileg nem kíván, és nem mondja, mert nem akar megbántani. Miért híztál ennyit? Egészségügyi oka van, betegség esetleg, vagy csak szimplán lustaság? mert ha igen tessék azonnal elkezdeni mozogni, és egészségesen étkezni, nem csak a párod, magad miatt is. Ne siránkozz, hanem tegyél érte, hogy megmentsd a kapcsolatodat. Hova akarsz így teherbe esni? Hogy aztán plusz 40kg-od legyen? Gondolom a testvéred külön szobában alszik, így köze nincs hozzá mennyi az együttléteitek száma.
2010. jún. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!