Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó megoldás? (lsd. Lentebb)

Mi a jó megoldás? (lsd. Lentebb)

Figyelt kérdés

Bocs, lehet hogy nem ebbe a rovatba való, de rákérdeznék...


Szóval van egy ismerősöm, ő tanító néni. Egy nagyon jó suliban tanít, és felveszik oda a gyerekemet ez 99%.

(Részben általa, de ezt hagyjuk)

Szerinte nem lesz gond, hogy mi ismerősök vagyunk (sőt megkockáztatom barátnők) ő nem úgy fog nézni a gyerekemre, hogy ki az anyja? (ezt kértem is tőle!)

De nagyon aggódom.... Mi van ha mégis "kiemelt" lesz? Nem szeretném, mert a gyerekek hamar kiszúrják az ilyent, és állandóan csúfolnák. Márpedig a suli nagyon jó, és jó tanítónéni ez a hölgy. (megbízok benne, tudom milyen a természete).

Ti mit csinálnátok?

Menjünk más suliba, vagy próbáljuk ki így??


2010. jún. 30. 12:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy félek elvinni "más" suliba, mert voltunk/voltam próbanapon, de volt 1-2 negatív tapasztalatom. Nem szeretem az új "csiricsáré" módszereket, de ezen a helyen -ahol dolgozik az ismim- a hagyományosat keverik az újjal. (pl. csoportokban dolgoznak, sok készségfejlesztő játék van,de ugyanakkor vannak "büntetések" és "jutalmak" is)
2010. jún. 30. 12:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem nem kell átmenni,nem baj az ha van ismerős.A lényeg,hogy ez egy jó suli és a gyereknek ez számit,a tanitó néni meg gondolom tudja hogy ha kiemeli a többi közül azzal csak árt.
2010. jún. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gond lenne. A tanitó néni meg midnenki szüleivel fog beszélgetni. A gyerekek esetleg csak annyit látnának..
2010. jún. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sztem nem gond nekem az anyum a tanitónőm(oszt.főnököm) mégse kivételezik velem inkább töbeet kell tanulnom nekem meg a b.nőmnek..:)
2010. jún. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Aha...csak én abból indultam ki hogy "kedveli" amúgy is a gyerekemet, hiszen ismeri és miattam is kedveli...vagy hogy fogalmazzak...ezen meg nem biztos hogy könnyű átlépni. Ez nem hajlamosít arra, hogy többet dicsérje, vagy elnézőbb legyen vele??
2010. jún. 30. 12:52
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tanítónő vagyok. A legtermészetesebb tény, hogy a tanító is ember. Tehát képtelen 20 gyereket egyformán szeretni. Mert ember. A jó tanító attól jó tanító, hogy egyformán foglalkozik minden gyerekkel, egyformán értékeli őket. Márpedig Te azt írtad, a barátnőd jó szakember. Hát akkor egy percig se aggódj! (Én is tanítottam már a barátnőm gyerekét, soha semmi gond nem volt. És hihetetlen, de a gyerekek ösztönösen remekül kezelik ezt a helyzetet, nagyon jól érzi, mikor vagyok anyu barátnője és mikor az ő tanítónénije, és ehhez mérten viselkedik.)
2010. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!