Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a párotok és a ti legrossza...

Mi a párotok és a ti legrosszabb tulajdonságotok, amiből a legtöbb veszekedés van?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 09:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én gyorsan megsértődöm és hirtelen haragú vagyok.A párom haragtartó és nem szeret beszélgetni.Általában abból van a vita h ő megbánt és megsértődöm és kiosztom.Ő ül és néha hozzátesz valami nagyon bántót.Aztán én lenyugszom ő még puffog a veszekedés miatt.Aztán odamegyek megölelem és olyankor ő kér bocsánatot amiatt h megbántott én meg a veszekedés/vita miatt.Szeretjük 1mást csak nagyon különbözünk és emiatt vannak viták:)
2010. jún. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció hiánya a párom részéről, én meg hát, hol ez a baja velem, hol az, de sose mondja el időben, hogy mi nyomja a lelkét felém, szóval velem minden baj :(
2010. jún. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Az én hibám az, hogy nagyon lelkes vagyok eleinte, rajongok minden ötletért, de később ez a rajongás leáll, és nem valósítok meg semmit belőle. Az ő hibája az, hogy nekem semmit nem hisz el, és mindennel ellentmond, amit én állítok. Bezzeg, ha más mondja, akkor az szentírás neki.
2010. jún. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Az én legrosszabb tulajdonságom: nagyon pesszimista vagyok.

A páromé: hirtelen haragú és rendetlen.

2010. jún. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Ha a másikat nem fogadod el olyannak, amilyen, a rossz tulajdonságaival együtt (ha veszekszel vele az már egyenlő a nem elfogadással), akkor nem szereted.

A szeretet azt jelenti, hogy feltételek nélkül elfogadod. Nincs "ha", nincs "de". Ha másmilyennek szeretnéd őt, akkor egy álomképbe vagy szerelmes, nem belé.

2010. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
A párom feledékeny, én pedig nagyon hirtelen haragú vagyok.
2010. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
türelmetlenség
2010. jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Az en legrosszab tulajdonsagom, hogy magamban tartok mindent, nehezen bokom ki. A ferjem legrosszab tulajdonsaga, hogy csak egy helyre tud figyelni...szoval ha eppen nezi a tevet akkor hiaba beszelek hozza, illetve ha valmire figyel akkor teljesen mindegy mit mondok neki. Illetve neha nagyon rovid az esze neha...pl megkerem, hogy huzza ki a kukat...kb 2 perc mulva nem emlekszik ra :S
2010. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A legrosszabb tulajdonságom, hogy szeretek veszekedni. Párom legrosszabb tulajdonsága, hogy nem lehet vele veszekedni, mert mindig elhumorizálja. :) De tényleg!
2010. jún. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én hirtelen haragú vagyok és hamar felemelem a hangom, a párom pedig haragtartó, ha mérges olyanaokat vág a fejemhez amit abban a pillanatban ő is megbán, és rendetlen.

L/23

2010. jún. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!