Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az ha a névhez hozzára...

Tetszik az ha a névhez hozzárakják a csi-t?

Figyelt kérdés
Pl.Non-csi,Hen-csi,Tom-csi,-mert nekem nagyon nem jön be
2010. jún. 29. 14:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ancsi, -.- Még gimiben is rápróbáltak az ismerőseim, de nem jön be. Nem szerettem soha, ha így becéztek.
2010. jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
van egy barátnőm, őt hívom Mincsinek (Mirjam a neve), de mindenki így hívja. amúgy én is ki nem állhatom. főleg a puszcsi, szercsi, szupcsi és társait.
2010. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Az állandósult becenevek, a Tomcsi, esetleg Noncsi elmennek még. De az zavaró,ha mindenhez hozzárakják, erőltetett hatást kelt.

14.32

2010. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha minden szóhoz odarakják, hogy "csi", pl. szercsi, szemcsi, üdcsi, na így idegesítő! Neveknél, szerintem nem probléma, vannak nevek, ahol kifejezetten jól áll. Pl. Noncsi, Timcsi, Ancsi, Toncsi, stb. De fiú neveknél azért csak óvatosan...!
2010. júl. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
"Max. a meleg haveromnak áll jól ez a beszédmód, tőle nem is idegesít - na de mást" -----> neked bizonyára fogalmad nincs, hogy az emberek többsége számára miért taszító a homoszexualitás! Pont az ilyen affektáló, becézgető emberkék miatt dobálják a primitívek őket!
2010. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Elhiszem, bár nem tartom jogosnak... Tudod a saját férfiasságát az érzi fenyegetve a kevésbé férfias emberek által,aki bizonytalan benne ;) Aki tényleg magabiztos férfi, azt körülveheti 100 b.uzi is, ő akkor is tudja magáról, hogy ő az marad, aki, a férfiassága nincs fenyegetve.

De mit csináljak, ha ettől a barátomtól tényleg nem zavar, szerintem aranyos! MÉg azt is megengedem, hogy engem becézzen, pedig azt a nagyszüleimen kívül senkinek!


És olyan meleg haverom is van, aki egyáltalán nem viselkedik,beszél így.


Ma beszélgetett az utcán mögöttem 2 valószínűleg hetero srác - "vennem kell új napszemcsit" Hát vicces volt :)

2010. júl. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szerintem Ancsika az tök jó barinőmnek is ez a neve, de a többi névnél gáz.
2010. júl. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ja és pl. Máriánál kifejezetten jó a Marcsi becézés, szerintem az, hogy Mari, vagy Marika,stb. becézésénél ezerszer jobb.


Szóval szerintem vannak nevek, aminek kifejezetten jó és ez inkább női nevekre illik. Férfi neveknél gáz mindenképpen! Nem lehet általánosítani!

2010. júl. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!