Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az ha a névhez hozzára...

Tetszik az ha a névhez hozzárakják a csi-t?

Figyelt kérdés
Pl.Non-csi,Hen-csi,Tom-csi,-mert nekem nagyon nem jön be
2010. jún. 29. 14:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon gáz.
2010. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem viszik túlzásba nem zavar.
2010. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
92%

Én is Noémi vagyok kiskoromban a csládom mindig Noncsizott... Sőt még a mai napig alig tudom leszoktatni anyukámat a Noncsizásról... Engem meg nagyon irritál!

Mondjuk ez a becézés kicsit más, mert az utóneves könyvben is szerepel ez a Noémi névnél.

2010. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ, pl. az Ancsi már elég régóta használatban van és szerintem nem gáz. A Noncsi is elfogadott becézés. Tulajdonneveknél általában nincs vele bajom, csak ha nagyon erőltetett.

Közneveknél zavar, bár a Kis Ádám-féle "SZ@RCSI! F0SCSI!" nálunk már - talán pont emiatt - szállóigévé vált.

2010. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
69%

amúgy nem volt ott szupcsi kis ádámnál!:D


így volt:

-mi a vélcsid (férfiaknak mondom: vélemény) az új szemcsimről?

2010. jún. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
92%
Hát olyan neveknél, amihez egyáltalán nem illik, azokhoz gáz. pl: Rebcsi De pl. Timcsi az szerintem aranyos.
2010. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
92%
Nagypapám mindig ERcsinek hívott szegénykém.... az nem zavart.
2010. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
örülök,sok a válaszoló,én ki nem állhatom,egy barátnőm csi-zi a lányát,egyszer már valaki szóvá tette neki,de azt mondta az ő lány úgy hívja ahogy ő akarja.Ebben én igazat is adok neki,de szinte mindig megrándulok akárhányszor mondja.Egy másik ismerősöm a lányát mimcsi-zi pedig noémi,na mindegy ,az én gyerekem nem lesz csi.....
2010. jún. 29. 15:07
 19/28 Doriiisss ***** válasza:
100%

Myvipes fiatalság- kép kommentár:


-> szercsi (L) láwcsi (L) puszcsi (K) dugcsi (Y)


Am tényleg nem tetszik nekem sem. Olyan kényességre, vagy olyan elkényesztetésre utal számomra. A Dorcsitól falra mászok. :D

2010. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Kevés olyan név van, amihez illik. Noémi nevű barátnőmet én is "Noncsizom", Renit meg "Rencsizem", de ennyi. A legtöbb névhez nem áll jól.
2010. jún. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!