Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek újra szerelmes és...

Lehetek újra szerelmes és boldog!?

Figyelt kérdés

Én egy 21 éves lány vagyok életemben 1-szer voltam szerelmes és ettől a valakitől született egy kislányom is!! A kislány születése előtt semmi baj nem volt nagyon boldogok voltunk, de mikor megszületett sajnos eltávolodott tőlünk és egyedül maradtam:-(!! Nem birtam ki ezért a gyereket nézve és a magam érdekében elhagytam őt!! Amit ő nem is akadályozott meg!! Csak ugy elengedett mint ha nem is létetünk volna neki!!:-( Már eltelt lassan 2 év de én még nem mertem komolyabban fiura nézni!!Voltak kapcsolataim nem is egy de ezek csak kalandok!! Valahogy ha találkozok valakivel csak a hibát keresem benne, és ha megtalálom akkor kidobom!! NEm szép tudom de valahogy nem megy!! Most anyáméknál lakunk vidéken!! Az ex a fővárosba és már hallotam hogy összeköltözött a legjobb barátnőmmel a közös házunkba:-(

Nem tom ő ha tudja élni az életét én miért nem!! Ezzel is csak fájdalmat akart szerezni ami sikerült is!!! Valahogy igazságtalanak tartom az egészet!!!!Túl leszek ezzen valaha és élhetek újra harmonikus életet?????? valakivel?


2010. jún. 29. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akart fájdalmat szerezni, csak egyszerűen már éli a saját életét. Te otthagytad, ő elfogadta, és tovább lépett. Ideje lenne neked is tovább lépni.
2010. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sokan azt mondják, hogy igen túl lehet ezen lépni, de szerintem úgy istenigazából sosem.


Anyukám is anno hasonló cipőben járt mint Te most, és nem találta meg az "igazit" pedig sokan udvaroltak volna neki. Neki csak az egy férfi kellett volna.


Talán csak annyit tudnék tanácsolni, hogy hagyagold a bepasizást és próbáld meg élni az életed. Fiatal vagy még! Ha van lehetőséged költözzetek Ti is Pestre, kezdj el valamilyen tanfolyamot, esetleg iratkozz be az egyetemre. Már ha van időd, a kicsi mellett. Aztán egyszer csak eljön az idő...:)))

2010. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21 éves vagy! Miért ne lehetnél újra boldog?? Eljön az ideje, és jön valaki, aki szeretni fog benneteket, és akivel boldog család lesztek.
2010. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

21 évesen még azt sem mondhatom hogy el cses*zted az életed, mert rendkívül fiatal vagy!

Ne pasizz, hanem éld az életedet, dolgozz, járj tornázni, adj magadra, tanulj nyelveket és játssz sokat a kislányoddal!

2010. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te döntöttél, amikor elhagytad őt. Nem ő ment el vagy küldött el. Ő tudomásul vette, hogy vége van a kapcsolatotoknak. Te viszont, úgy tűnik még nem fogadtad ezt el. Ő új életet kezdett. Neked is ezt kellene tenned.Lehet sirni a múlt után, de egyértelmű, hogy az már sosem jön vissza. Ragaszkodsz valamihez, ami valójában már nincs !!Ezzel megkeserited a saját és sajnos a gyereked életét is, hiszen egy anyuka szomorúsága hatással van a gyerekére is.Nagyon fiatal vagy, van egy szép, egészséges gyereked, előtted az élet ! Csak végre előre kellene forditanod a fejed, nem még minidg hátranézni!! Nem könnyű, de el kell döntened, mit akarsz ? Két kézzel kapaszkodni a szomorúságba, keseregni vagy észrevenni, hogy bizony mások is vannak rajta kivül,akik talán sokkal jobb partnerek lennének !! Nem a hibát kereseni bennük és boldogan megtalálni, hanem annak örülni, hogy keresik a társaságod és veled szeretnének lenni !!! Tényleg olyan rossz ez ?
2010. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, lehet hogy mindenkinek igaza van!!!!! De akkor is nagyon nehéz!! Én amúgy tanulok 2 helyen is mondjuk én is tovább léptem de valahogy mindig a múltra tekintek vissza!!Ami tudom nem helyes de az emlékeket nem tom kitörölni:(((((((
2010. jún. 30. 13:49
 7/7 anonim ***** válasza:
barátnő....ha pasid van, tiltott dolog!
2012. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!