Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek azért szerelmes...

Lehetek azért szerelmes valakibe, mert az exemre emlékeztet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:

én kezdtem el úgy járni pasival, h az exemre emlékeztetett.

belül persze más volt, mint kiderült - de a vicc, h aztán őbelé is beleszerettem, és akkor már önmagáért. :)

20/L

2011. júl. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha így didkáltnak az érzelmeid, akkor ne harcolj ellene. A lényeg, h ne hasonlítsd hozzá a későbbiekben, és ne is keresd benne az exedet. Ha ügyesen és okosan csinálod, akkor ebből lehet még egy nagyon boldog kapcsolat!
2011. júl. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amikor összejöttem párommal, mindenki azt mondta, hogy az exemre hasonlít. Lehet, hogy külsőleg valóban hasonlított rá, viszont - ahogy az első is - megismertem, belül teljesen más volt. Megszerettem.

Tetszett, lehet hogy azért, mert olyan volt, de beleszerettem - saját magáért.

3 éve vagyunk együtt, fél éve járunk jegyben. :)

2011. júl. 15. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért lehetsz szerelmes belé mert az exedre emlékeztet.


(hát ez könnyű kérdés volt)

2011. júl. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínű van egy ideálod és mindketten abba a kategóriába tartoznak. Nincs ezzel gond.
2011. júl. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Néha engem is emélkeztet a vőlegényem kicsit az exemre. Szőke, kékszemű mindkettő, hangjuk is talán kicsit. Szerintem nincs baj ezzel.
2011. júl. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem mindegyik szerelmem hasonló típus. Egyszerűen ez a karakter jön be igazán, bevonzom őket. :)
2011. júl. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez ilyen sorsszerűség lehet szerintem. Sokakkal történik így. Én tavaly májusban összejöttem egy pasival, de aztán csak rövid idei voltunk együtt, mert (ez most hosszú...). Aztán a szétválásunk után kb 1 évvel találkoztam egy másik pasival, aki nem csak külsőleg, de úgy stílusra, meg gesztusokban is megdöbbentően hasonlít rá. Ezzel az új párommal már lassan féléve vagyunk, és nagyon boldogok vagyunk :-) És talán ez így bután hangzik, de egyszerűen úgy érzem, hogy igazából visszakaptam az előző pasit :-D
2014. aug. 6. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!