Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki egyedül él az hogy tölti...

Aki egyedül él az hogy tölti a napjait?

Figyelt kérdés
Olyanoktól kérdezném leginkább,akinek nincs akkora baráti társasága,hogy sűrűn össze járhasson velük,a munkája sem ad túl sok emberi kapcsolatot.Mit csinálsz mikor unatkozol otthon?Hova mész,sétálsz egyedül pl.?
2010. jún. 29. 11:51
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Azért ennyire nem szabad elkeseredni!Te már nagyon unod ezt az egyedüli udvari kávézást úgy érzem a válaszodból.Szomszéd?Nincs?Vele nem tud beszélgetni aki kertesben lakik?
2010. jún. 29. 14:35
 22/24 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Én is szoktam kávézni bambulás közben:D Egyébként szerintem nem olyan vészes ez a helyzet,csak reménykedni kell,hogy egyszer majd jön valaki,jön egy jó munka, lesznek barátok,és máris jobb a kedv:)
2010. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
De ebben a tetves faluban ahol én élek vagy alkoholisták az emberek vagy annyira buták hogy még beszélni sem tudnak ezekkel én nem tudok mit kezdeni,marad az egyedül bambulás kávézással párosítva.
2010. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Csatlakozom:) és még hozzáteszem,hogy ha pl. megtehetném akkor sem nagyon tudnék hova menni,Én is falusi vagyok,itt is alkeszek,bunkók az emberek, az meg már luxus lenne ha lenne egy "hely" ahova be lehetne ülni,esetleg kávézni(persze kocsma van,de az is a legalja mindennek)
2010. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!