Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki egyedül él az hogy tölti...

Aki egyedül él az hogy tölti a napjait?

Figyelt kérdés
Olyanoktól kérdezném leginkább,akinek nincs akkora baráti társasága,hogy sűrűn össze járhasson velük,a munkája sem ad túl sok emberi kapcsolatot.Mit csinálsz mikor unatkozol otthon?Hova mész,sétálsz egyedül pl.?
2010. jún. 29. 11:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Tv, internet, főzögetek,néha kiülök az udvarra és bámulok magam elé órákig...mást sajnos nem tudok csinálni:(
2010. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
Olvasok, és próbálok valami hasznosat csinálni: pl.nyelveket tanulok, kutyát sétáltatok, barátkozok másokkal.
2010. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én most nem élek egyedül, de amíg igen, addig rengeteget olvastam, napi 5-6 órát simán. De egy idő után meguntam és váltottam, mert azért annyira nem jó egyedül.
2010. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%

OFF: Első, úgy sajnálom :( Rossz olvasni...


Válasz: Hát, szerintem érdemes lenne egy barátikör kiépítése, vagy ha az nem is, minimum egy haveri... Nem bánnátok meg :) Járjatok tanfolyamokra, szabadtéri programokra, most úgy is van dögivel, stb... Fel a fejjel! Ne keseregjetek, keressetek!

2010. jún. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
En nem egyedul elek, de igy is sokat vagyok egyedul a munkabeosztasom miatt. De jol elvagyok, netezek, franciat tanulok, olvasok, dvd-zek, takaritgatok (mindig van mit, mert baratom sok koszt csinal, amig en dolgozok...), meg van egy kutyank is, es azzal mindig elmegy az ido, ha elviszem setalni.
2010. jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: Igen nagyon jó lenne,de sajnos munka nélkül nagyon nehéz eljárni akárhova is(anyagiak miatt). Talán ha beiratkozok valami tanfolyamra megváltozik a helyzet...
2010. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Net, fórum, filmeket nézek, zene, olvasok. Ilyesmi. Nem is igénylem igazából az emberek társaságát, bőven elég annyi hogy munkában találkozom emberekkel, meg havonta 1-2szer buliban a haverokkal.

19L

2010. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Hét közben remekül el vagyok egyedül, mivel 5 után érek haza a munkából, tezsek-veszek, netezek, tévézek, alszom.

A hétvége már kritikusabb, mert egyszerűen nincs miért felkelnem és ettől úgy ellustulok hogy nincs kedvem semmit sem csinálni.

2010. jún. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Póker, olvasgatok, tanulok, most VB meccsek, 1-1 film vagy sorozat nézés, zenét hallgatok, munkát keresek.
2010. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan azt csinálom mint az első,csak én még az udvaron kávézni is szoktam hát igen tudok élni mi?
2010. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!