Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 évesen,7 hónap együttjárás...

23 évesen,7 hónap együttjárás után korai összeköltözni?

Figyelt kérdés
-
2010. jún. 28. 22:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem, sőt.
2010. jún. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azt az 1-2 év randevúzgatási, találkozgatási időszakot kár kihagyni a kapcsolatból, az összeköltözés hamar rutint szül. De valóban lakva lehet megismerni a másikat. Én romantikus típus vagyok,nekem még idő kéne, hogy megérjünk az összeköltözésre.
2010. jún. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem!!Én 18 voltam amikor 2hét után összeköltöztünk a párommal ennek már 8éve és vasárnap lett 3hónapos a kisfiunk:)
2010. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi kb. 6 hónap után költöztünk össze,és nekünk bevált!
2010. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
19 éves voltam, mikor fél év járás után összeköltöztünk. Anyu aggódott, de mondtam neki, legalább hamar kiderül, ha nem megy, nem akarom, hogy feleslegesen végigrandizott évek, esetleg az esküvő után derüljön ki, hogy nem is bírjuk egymást, ha "össze vagyunk zárva". Bejött, 4 éve élünk együtt :)
2010. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!