Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon féltékeny valamiért szinte mindenkire. Van egy fiú barátom és ha vele vagyok akkor egyből azt hiszi, hogy megcsalom. Én meg mondom neki, hogy nem is igaz és ha ezt elmondom neki vagy 3× utána bocsánatot kér. Ha a tesója megpuszil akkor neki már vörös a feje, még a tesójára is féltékeny. De nem hiszi el, hogy nem fogom soha megcsalni, nem is adtam neki rá okot, hogy ilyen legyen. A múltkor egy másik fiúval voltam és az udvaron leseperte a vállamat mert a cseresznyefáról rászálltak azok a száraz valamik és akkor már egyből azt hitte, hogy simogat és nekiment. Ha nem szedem szét őket akkor nagyon megverték volna egymást.

Mit tegyek, hogy ne legyen ilyen? 19 éves.

18/L


2010. jún. 28. 19:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Már 3 éve együtt vagyunk.
2010. jún. 28. 19:53
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
sziA!épitsd le a fiúbarátaidat,döntsd el ki a fontosabb neked.én se örülnék ha a pasimnak lány barátai lennének.
2010. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Ne hallgass az elsőre, durva lenne, ha elzárkóznál az egész világ elől, mert jársz valakivel... úgy tűnik, mindenkitől el akar szigetelni. Amit a barátod művel, az nem szerelem, hanem birtoklási vágy, és beteges dolog.
2010. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg semmiképp se hagyd ott a barátaidat, a barátság örök, meg gondolom a barátaidat régebb óta ismered...azt mondd el neki is, és beszélgessetek, kérdezz rá miért ilyen, szerintem az nem normális hogy valaki enyire féltékeny legyen..
2010. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jajj szegénykém, nekem is volt egy extrém féltékeny barátom, minden igyekezetem ellenére nem tudott megbízni bennem. Sose csaltam meg, nagyon szerettem, de ő ebben folyton kételkedett. Fájt, hogy vádaskodott, úgy éreztem, feleslegesen vagyok hű hozzá, amúgy sose kavartam mással. Az ilyenek igazából nem is a párjukat szeretik, hanem saját magukat sajnos. Féltik a kapcsolatukat, de nem veszik észre, hogy ők építik le. Nehéz 3 évnek véget vetni, de ha ennyi idő után nem jön rá, hogy ragaszkodsz hozzá, akkor sose. Én szinte függtem az exemtől, feladtam érte önmagam, a barátaim is észrevették rajtam. A barátaimat szídta, az ő barátai közelébe nem engedett, nem akart kísértésnek kitenni... Gondolom a helyzet Neked is ismerős. És jó ez Neked? Én fél éve vagyok egyedülálló, ő hozta meg a döntést, legalább ehhez volt elég ereje, mégha nem is a legszebb módon váltunk el. Lényeg, hogy egy elmebajostól szabadultam meg, persze sok időbe telt, mire elmúlt a fájdalom. Hogy mit tudsz tenni vele? Hosszú távon leginkább semmit, ha valamivel elérsz valamit, akkor az csak rövid siker lesz:S Azért remélem, szerencsével jársz! 20/L
2010. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sulfur ***** válasza:
Azért azon sem ártana elgondolkodni, hogy miért féltékeny egy férfi.Lehet, hogy olyan a viselkedésed más férfiak jelenlétében, ami azt sugalja, hogy könnyen kapható lennél a félrelépésre. Ez lehet a túlzott közvetlenség is. Főleg ha a párod felé más viselkedést mutatsz.
2010. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!