Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám féltékeny a nővéremre...

Az anyám féltékeny a nővéremre. Megőrült?

Figyelt kérdés
Az anyámnak 10 éves kapcsolata van egy pasival aki nálunk lakik és azt állítja hogy a nővérem meg ő együtt vannak vagy nem tudom. A nővéremnek 4 éves kapcsolata van ráadásul 10 évvel fiatalabb mint a pasi.Ráadásul ez a pasi egy bánya rém. És nem csak ennyi a probléma, mivel nem akarja hogy kettesben legyenek itthon ezért engem nem enged el sehova csak ha ő is itthon van. És még ő haragszik meg rám. Nem akarom hogy bármi közöm legyen ehhez a dologhoz. vagy hogy ez a dolog egyáltalán létezzen...
2010. jún. 28. 14:49
 1/7 anonim válasza:
100%
mond meg anyádnak hogy nem vagy te valami őr hogy őket figyeljem ha te nem vagy itthon!
2010. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, ha egy anya féltékeny a lányára, kiben nem bízik ennyire? A lányában vagy inkább a pasijában? Mondd meg neki, hogy ez nem tartozik rád, és ha valaki félre akar lépni, akkor hiába őrzi bárki, ha pedig nem, akkor úgysem fogja. Bíznia kell azokban, akiket a legjobban szeret, nem éri meg ilyen butaság miatt elrontani a családi békét, hangulatot. Beszéljétek meg közösen ezt a problémát, talán úgy megoldódik.
2010. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg anyádnak őrizze ő maga a pasiját ha szükségét érzi.De ha nem bízok benne,akkor legjobb ha kidobja.

És a saját lányában sem bízhat meg?Hát ez eléggé zűrös....

2010. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudjátok hányszor próbáltunk már beszélni vele?

Vagy úgy csinál mint ha semmit se mondtunk volna vagy azt hajtogatja hogy nem ismerem annyira a nővérem mint ő.

Meg hogy neki a nővérem barátai miket mondtak és hogy azok alapján nem bízik benne. Hiába hajtogatom hogy a nővérem meg az a pasi tűz és víz, vagy tűz és mocsár...

Mondhatok bármit akkor felhozza hogy kiskorú vagy én döntök feletted blablabla. Ilyenkor legszívesebben azt mondanám hogy akkor megyek és megkérdezem apát mivel ő legalább ésszerű és nem akar itthon tartani mint egy rabot... De nem akarok rontani a helyzeten.

2010. jún. 28. 16:41
 5/7 anonim válasza:
72%

nem akarsz rontani a helyzeten!!!

csak így érnél el valamit is!!!

mond meg neki hogy ha szerit a csávója akkor úgyse csalja meg ha igen dobja ki!

mi a nővéred és a nevelőapád csecsemők???

2010. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek van együtt a pasival, ha ennyire nem bízik benne?
2010. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Isten tudja.

Sosem értettem.

2010. júl. 24. 10:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!