Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az anyám?

Szerintetek normális az anyám?

Figyelt kérdés
Olyat rácsapott a kezemre, hogy már 10 perce vörös.. Csak azért, mert szerinte basztattam a macskát, miközben csak simogattam! Normális az ilyen?:O
2010. jún. 28. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
A legtöbb anya nem normális, az enyém is egy görény.
2010. jún. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És csodálta, hogy otthagyom.. Hát egy pillanat alatt olyan mérges lettem.. :@
2010. jún. 28. 14:15
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem a kézre csapás miatt nem normális, hanem azért, mert egy ilyen hálátlan gyereknek enni ad és fedelet biztosít a feje fölé. Örülj, hogy van édesanyád, aki gondoskodik rólad ÖNZETLENÜL. Majd ha egyedül maradsz, rádöbbensz, hogy érted haragudott és nem ellened. De akkor már késő lesz.
2010. jún. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Biztos te is örülnék mondjuk egy alkoholista, folyton verekedő anyukának, aki le se sz*r téged. (enyém nem ilyen, de ez kb a te válaszoddal egyenlő színvonalú volt)
2010. jún. 28. 14:20
 5/10 A kérdező kommentje:

És amúgy se ez volt a kérdés.

Ha valaki a családtagunk, kötelező szeretni??.. Akkor is ha egy szemét, aljas ember?... Hát gratulálok. De ez nem én vagyok. Én nem így "szeretek".

2010. jún. 28. 14:20
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem akart olyan nagyot csapni csak úgy sikerült.
2010. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

A kérdező kommentje:

Biztos te is örülnék mondjuk egy alkoholista, folyton verekedő anyukának, aki le se sz*r téged. (enyém nem ilyen, de ez kb a te válaszoddal egyenlő színvonalú volt)


?????


Te aztán marha következetes vagy :D Netán ezt a másik éned írta?


Az én válaszomat taglalom akkor inkább: Mélységesen megvetem azokat az emberkezdeményeket, akik egy-egy negatívum hatására elkezdik gyűlölni nyilvánosan a szüleiket! Itt sokszor lehet olyat olvasni, "legszívesen lecsaptam volna", "gyűlölöm", "utálom", "mérges vagyok", hát tudod mit? Ez egyszerűen szánalom, és csak a te önzésedet és síklátókörödet mutatja. Nem érdemled meg azt se, hogy anyád leköpjön.

2010. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha nem lenne normális,akkor a fejedhez vág valamit,de ő csak ráütött a kezedre. talán volt oka is,pl. beszélt hozzád,te viszont inkább a macskát "basztattad". örülj,hogy ez minden gondod vele,lehetne százszor rosszabb. néha próbálj az ő fejével gonolkodni,ő viseli a vállán a család összes anyagi és emberi gondját. az én anyám se volt normális,és sokkal durvábbalkat csinált,de felnőtt fejjel tudom,hogy minden agressziójának az állandó pénzhiány volt az oka.
2010. jún. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Rendesen kiakadtam, mert nem is foglalkozott velem! Rácsapott, erre ilyet szólt, hogy hagyjam a macskát :O Hát nem kicsit lettem mérges! A nagy semmiért üt, és megaláz a barátnője előtt! :@

Különben az szerintem nem utálat, hogy valami "nem normális". Az egyszerűen csak bolond. De nem biztos, hogy utálom is. Na, ki következtet, nagyokos?...

2010. jún. 28. 14:42
 10/10 anonim válasza:
Hát igen az anyák már csak ilyenek mind megvannak bolondulva:-( Bele értve az enyém is!!!!!!!!!!
2010. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!